Genel Haberler

Samsun Halkı Gurur Duyacak

Bir aydır çalışmalarını Antrenör Suat Koçer ve Aziz Aydın yönetiminde aralıksız sürdüren Samsun Voleybol GSK Erkek A takımı Bölgesel Lig Müsabakalarına kısa bir süre kala düzenlediği imza töreni takımı kurmuş oldu.

Kadrosunda altı o”yuncunun 2. Türkiye Ligi deneyimi Dört oyuncunun ise 1.Türkiye Ligi deneyimi olduğunu söyleyen Antrenör Suat Koçer, “Samsun’daki erkek voleybol takımı eksiğini tamamlamak için yola çıktık. Takımımızda oynayabilecek, karakteri düzgün, oynayacağımız oyun sistemine uygun, takımın ruhunu ve Samsun’un voleybol ruhunu canlandıracak, onu yaşatacak ve daima ileri götürecek oyuncuları kadromuza aldık. Şu an kadromuzda 16 erkek voleybolcumuz var hepsi de biri birinden değerli oyuncular” dedi.

Törende hazır bulunan Spor Şube Başkanı Korhan Ülkü ise Bu sezon Bölgesel Ligden 2. Türkiye Ligine çıkabilecek bir kadro oluşturduklarını belirterek “Şansımızı zorlamaya gerek olmadığını düşünerek, hocalarımızın verdiği raporlar doğrultusunda on altı pırıl pırıl voleybolcumuzla bölgesel lige hazırlanıyoruz. Şimdiden gelecek yılların takımlarının kadrosunu oluşturduğumuzu düşünüyorum. Her şey çok olumlu şekilde devam ediyor. Samsun’a erkek voleybolunda gururlanacağı bir takım hazırlıyoruz. Samsunlu bu takımla gurur duyacak eminim.”ifadelerini kullandı.

Samsun Halkı Gurur Duyacak
Samsun Halkı Gurur Duyacak
Samsun Halkı Gurur Duyacak
Haber ve fotoğraflar: Soner Cabbar

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu