Genel Haberler

Sanal Voleybol

Ülke COVID-19 kısıtlamalarının 5. Seviyesine girerken, Voleybol İrlanda kulüpler, antrenörler, hakemler ve oyuncular için beş haftalık bir sanal program başlattı. Program; Kulüp Geliştirme, Gençlik Gelişimi, Koç ve Hakem Eğitimine odaklanan eğitim, öğrenme ve sosyal buluşmaların bir karışımıdır.

Voleybol İrlanda Genel Müdürü Gary Stewart, “Elbette sahaya çıkamadığımız için tüm Voleybol topluluğu hayal kırıklığına uğradı, ancak bu sanal oturumların üyelerimizin sporla meşgul olmasını ve Voleybol topluluğuyla bağlantı kurmasını umuyoruz. Oyuncuların antrenman yapamayacakları veya oynayamayacakları halde, bir antrenörlük kursuna katılmayı ve antrenman ve maçlar için ayrılan zamanları bir görevli olarak antrenman yapmak için kullanabileceklerini umuyoruz. ”

Programın önemli bir parçası sosyal buluşmalardır – bunlar rahat, gayri resmi ve gönülsüz olacak. Gary, “Voleybolun sosyal yönü, temel güçlü yönlerinden biridir ve insanların bunu kaçırdığının farkındayız. Umarım gayri resmi hakem buluşmaları ve koç yakınlaşmaları bu sosyal bağlantıyı sağlar. ”

Sanal Voleybolda beş ana kategori bulunuyor:

Kulüp Geliştirme: Bu atölyeler gönüllüleri geliştirecek ve kulüplerde kapasite oluşturacaktır. Sosyal Medya, Toplantıları Yönetme ve Voleybol İrlanda’nın yeni kulüp geliştirme programı VolleyGrow hakkında bilgiler dahil olmak üzere çeşitli konular ele alınacaktır.

Gençlik Gelişimi: U18’ler için tasarlanmış, koçluk ve hakemlik için giriş atölyeleri dahil olmak üzere çeşitli eğitim atölyeleri gerçekleştirilecek. Voleybolun bazı uluslararası yıldızları deneyimlerini ve ipuçlarını paylaşmak için sıraya girecek.

Antrenör ve Hakem Eğitimi: Akredite kurslar, atölyeler ve Soru-Cevap oturumlarının bir karışımı, kilitlenme süresi boyunca hakemleri ve antrenörleri meşgul ve yetkin durumda tutacaktır. Antrenörlerin ve hakemlerin deneyimlerini ve ipuçlarını paylaşabilecekleri bazı resmi olmayan yakalamalar ve sohbetler olacaktır.

Partileri İzle: Herkes şu anda Voleybol oynamayı çok ister, ancak bu mümkün değil. Bu nedenle, Voleybol İrlanda, geçen maçlardan bazı hareketleri tekrar oynayacak ve VolleyFix’inizi alabilmeniz için bazı ilginç çevrimiçi belgeselleri paylaşacak. Patlamış mısırı al.

Gayri Resmi, Sosyal, Sohbetler ve Sohbetler: Sosyal tarafı muhtemelen Voleybolun en iyi tarafıdır. İnsanlar şu anda bunu kaçırıyor. Voleybol İrlanda, İrlanda Voleybolunun en büyük beyni olan Big Club Quiz dahil olmak üzere bazı sosyal sohbetlere ev sahipliği yapacak? Bu seanslar, Voleybol arkadaşlarınıza yetişmek için harika bir fırsat olacak!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu