LiglerManşetSultanlar Ligi

Sarıyer Belediyespor’da Yeni Dönem Başlıyor

Vestel Venus Sultanlar Ligi ekibi Sarıyer Belediyespor’da teknik ekip ve sporcular sağlık taramasından tam not aldı.
Sağlık sponsorları Acıbadem Maslak Hastanesi’nde yapılan kontrollerde lacivert beyaz ekibin sporcuları ve teknik ekibi; efor testi, ortopedi, göz muayenesi, iç hastalıkları kontrolü, kan ve idrar tahlilleri, kardiyoloji kontrolü ve genel cerrahi muayenelerinden geçirildi.
Yapılan tetkik ve araştırmalardan tam not alan Sarıyer Belediyespor, tedbir amaçlı yaptırdıkları Covid-19 testinden de “NEGATİF” sonuç aldı. Takım, 13 Temmuz Pazartesi günü topbaşı yapacak.020/21 Vestel Venüs Sultanlar Ligi’nin yeni ekibi Sarıyer Belediyespor, 13 Temmuz Pazartesi günü topbaşı yapıyor.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sebebiyle ligler ertelenmiş ve daha sonra Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından Final Maçları tamamen iptal edilmişti. Bu karar, finale kalan 4 takımın içinde Yarı Final etabını kendi grubunda lider kapatan Sarıyer Belediyespor’u 2020/21 sezonunda Vestel Venus Sultanlar Ligi’ne taşımış oldu. 3 sezon aradan sonra, kulübün 30. yılında tekrar Sultanlar Ligi’ne yükselen Sarıyer Belediyespor yeni sezon hazırlıklarını sürdürmeye devam ediyor.

TÜM TRANSFERLER TAMAM
Sarıyer’in tüm transfer çalışmaları tamamlandı. İç transferde 1 yabancı oyuncuya sahip olarak toplamda 7 oyuncuyla yoluna devam eden takıma, iki yabanci oyuncuyla birlikte 7 yeni isim daha katıldı. İşte Sultanlar Ligi’nde Sarıyer’in renklerini taşıyacak yıldız kadro:

Mevcut İç Transferler:
Mısra Aşçı (Pasör)
Çağla Erdem (Pasör Çaprazı)
Sinem Bayazıt (Libero)
Ecenur Aksoy (Orta Oyuncu)
Çerağ Düzeltir (Libero)
Miniriye Turan (Smaçör)
Nikalina Bashnakova(Smaçör)

Yeni Dış Transferler:
Yaren Hatipoğlu (Smaçör)
İrem Çor (Pasör)
Şeyma Nur Akbulut (Orta Oyuncu)
İkbal Merve Albayrak (Orta Oyuncu)
Dilara Bilge (Pasör Çaprazı)
Madison Rigdon (Smaçör)
Ayshan Abdulazimova (Orta Oyuncu)

TEKNİK EKİPLE DEVAM
Yeni sezon hazırlık süreci devam ederken geçtiğimiz sezon oluşturduğu teknik ekip ile devam etme kararı alan kulüp, bu sezon da Gökhan Çokşen başantrenörlüğünde Sultanlar Ligi’nde mücadele edecek. 1.Lig’de takımın istatistik antrenörlüğünü yapan Görkem Kazan, Sultanlar Ligi’nde 3. Yardımcı antrenör olarak destek verecek ve yerine istatistik çalışmalarını yapmak üzere kulübün voleybol altyapı antrenörlerinden Eldin Rustemi geçecek. İşte Sarıyer Belediyespor’un teknik ekip kadrosu;

Gökhan Çokşen (Başantrenör)
Hasan Çelik (1.Yardımcı Antrenör)
Engin Özbek (2.Yardımcı Antrenör)
Görkem Kazan (3.Yardımcı Antrenör)
Eldin Rustemi (İstatistik Antrenörü)
Seda Nur Çimen (Fizyoterapist)
Mustafa Delioğlu (Kondisyoner)
Kaya Yol (Masör)
Onur Bilgin (Alan Antrenörü)

 

 

 

 

 

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu