Selçuk Görmen’ e Başarılar Diliyoruz

0
341

İstanbul Bölgesi Ulusal Voleybol Hakemi Selçuk Görmen, Sırbistan’ın Vrnjacka Banja kentinde Balkan Voleybol Birliği (BVA) tarafından gerçekleştirilen 2021 CEV U17 Erkekler Avrupa Şampiyonası 1. Raunt elemelerinde ülkemizi temsil ediyor.

Romen hakemin turnuvaya gelememesi sebebiyle U17 Erkek Milli Takımımızın maçlarında da görev yapan Selçuk Görmen, Türkiye – Bulgaristan maçında Yardımcı Hakem, Sırbistan – Romanya maçında Başhakem, Türkiye – Sırbistan maçında  Yardımcı Hakem olarak görev yaptı.
5 Mart Cuma günü TSİ Bulgaristan – Sırbistan maçında Başhakem olarak görev yapacak. Selçuk Görmen’in Başhakem olarak görev yapacağı karşılaşmayı izlemek için tıklayınız.

Ulusal Voleybol Hakemimize başarılar dileriz.

Voleybol Aktüel

Selçuk Görmen Kimdir?

5 Ocak 1985 yılında Amasya’da doğdu. İlköğretimimi Amasya’da aldıktan sonra, orta öğrenimimi Ankara Gülhane Askeri Tıp Akademisi (GATA) Sağlık Astsubay Okulu’nda tamamladı. Önlisans eğitimimi Üsküdar Üniversitesi Tıbbi Görüntüleme Teknikerliği, lisans eğitimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi bölümünde tamamladı.

1996 yılında okul takımı ile tanıştığı voleybolda Eskişehir Havagücü Takımı ile 2.Ligde üç sezon oynadıktan sonra omuz sakatlığı nedeniyle aktif oyunculuk kariyerime son vererek 2008 yılında Eskişehir’de Voleybol Aday Hakemi olarak voleybolun içinde yer almaya başladı. 2013 yılında Ulusal Voleybol Hakemi oldu. 2018 yılından itibaren Efeler ve Sultanlar Ligi’nde görev alamaya başladı.  Halen İstanbul Sultan Abdülhamid Han Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoloji Bölümü sorumlu teknikeri olarak görev yapmakta olan Selçuk Görmen, 2017 yılında evlenmiştir. Mila adında bir kızı, Mert Uras adında erkek evlada sahiptir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here