AltyapılarGenel Haberler

Şeref Tok: Referansı kupa ve madalyaları

Yıllardır Türk Voleybolunun altyapılarında büyük emek harcayan ve birçok başarılı sporcunun yetişmesini sağlayan antrenör Şeref Tok, bu sezona da damgasını vurdu.
Kariyerinde; Türk Voleybol Milli Takımı, Beşiktaş JK ve İBB SPOR gibi takımlarında görev yapan Şeref Tok, erkek Voleybol Milli Takımlarına ve Erkek Voleybolunda birçok sporcu yetiştirmeyi de başarmış durumda.
Bu sezon da kendi yetiştirdiği altı sporcusunu Milli Takımlara gönderen Tok, İBB Spor A Takımı kadrosuna da oyuncularının tamamını  yerleştirmiş.
Planlı ve disiplinli çalışmanın ödülünü elde ettiği başarılı sonuçlarla alan Şeref Tok, Dünya Okullar Şampiyonluğu, Balkan dereceleri, Türkiye Şampiyonlukları ve dereceleri, onlarca İstanbul Şampiyonluğu ile parlak kariyerine devam ediyor.
Bu sezon çalıştırdığı takımlarla, Kulüpler Genç Erkeklerde İstanbul Şampiyonu – Türkiye İkincisi, Kulüpler Yıldız Erkeklerde İstanbul Şampiyonu – Türkiye Üçüncüsü, Okul Sporları Genç Erkeklerde İstanbul İkincisi – Türkiye Üçüncüsü ve Kulüpler Minik Erkekler de İstanbul Şampiyonluğu yaşadı.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu