2. LigErkekler

Seyhan Yıldırım Spor’a Play Off Öncesi Sponsor Dopingi

2022/2023 Sezonunda TVF Erkekler Voleybol 2.Ligi 5. Grubunda mücadele eden Adana Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırım Spor 8 takımın bulunduğu grubu 29 puanla lider tamamlayarak 14-15-16 Mart 2023 tarihlerinde Çorum’ da yapılacak olan Türkiye Erkekler 1.liğe yükselme yarı finallerine katılma hakkını elde etti.

8 grupta bulunan 54 takım arasından  yarı finallerinde yer alacak olan 16 takım arasına girme başarısı gösteren Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırım Spor Yarı Finallerde D Grubunda Gebze Belediye Spor, Van Tuşba Gençlik Merkezi ve Sorgun Belediye Spor takımları ile karışılacak.

Play off hazırlıklarına Çorum da devam eden Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırım Sporda hedef yarı final maçlarında 14 Mart 2023 tarihinde Gebze Belediye Spor, 15 Mart 2023 tarihinde Van Tuşba Gençlik Spor ve 16 Mart 2023 tarihinde Sorgun Belediye Spor ile yapacağı maçlardan galibiyetle ayrılarak Çorum da 21,22,23 Mart 2023 tarihlerinde yapılacak olan FİNAL gruplarına kalmak.

ERDAL ÇETİN BAŞARININ OLDUĞU YERDE BİZDE VARIZ. KATKI SAĞLAMAYA DEVAM EDECEĞİZ

Trendbilet Ana Şube Başkanı Erdal ÇETİN yaptığı açıklamada, Adana’ mızı Türkiye Erkekler 2 liginde başarı ile temsil eden ve play off yarı gruplarına kalan Gündoğdu Vakfı Seyhan Yıldırım Sporu yakından takip ettiklerini bu doğrultuda takıma forma sponsoru olduklarını, aynı zamanda 1.lige yükselme play off maçları öncesinde pasör Rıdvan KARATAŞ ’ ın takıma kazandırıldığını belirterek bundan sonrada başarının olduğu yerde bizde olacağız ve elimizden gelen katkıyı sağlayacağız” dedi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu