1. LigErkekler

Seyhan Yıldırım Spor’dan Net Galibiyet

Alpaslan Endüstri Erkekler Voleybol 1.Ligi B Grubunda mücadele etmekte dene Adana Seyhan Yıldırım Spor, ligin 19.Haftasında Adnan Menderes Spor Salonu’nda karşılaştığı Diyarbakır Yenişehir Belediye Spor’u 3-0 yenerek haftayı 3 puanla kapattı.
Çekişmeli ve heyecanlı geçen maçta 1.seti 27-25, 2.seti 25-19, 3.ncü seti 26-24 kazanan Seyhan Yıldırım Spor karşılaşmadan da 3-0 galip ayrılarak 3 puanın sahibi oldu.

Alpaslan Endüstri Erkekler Voleybol 1.Ligi’nde Adana’nın tek temsilcisi olan Seyhan Yıldırım Spor ligin 20.nci haftasını maç yapmadan geçirecek.
Adana temsilcisinde hedef ligin 21.nci haftasında deplasmanda karışılacağı Tokat Niksar Belediye Spor maçını da kazanarak sezonu galibiyet ile kapatmak.

ÖMER BOZDOĞAN;LİĞİN İKİNCİ YARISINDAN BU ZAMANA TAKIMIMIZIN ORTAYA KOYDUĞU MÜCADELEDEN MEMNUNUM.
Seyhan Yıldırım Spor Antrenörü Ömer Bozdoğan yaptığı açıklamada; ‘Takım olarak genç bir ekip olmamıza rağmen sezonun ikinci yarısından bu yana üzerine koyarak elimizden gelen mücadeleyi yapıyoruz. Her maç oyunumuzun üstüne koymaya devam ediyoruz. Grubun genç ve dinamik takımlarından Diyarbakır Yenişehir Belediye Spor karşısında sporcularımız zaman zaman basit hatalar yapsa da galip gelmesini bildik. Ligdeki mücadelemize devam ediyoruz. Amacımız genç kadromuzla bu mücadelemizi kalan maçlarımızda da devam ettirmek’ dedi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu