Genel Haberler

Shining Stars, Happy Education Academy İş Birliği ile Yıldızlı Eğitimler

Türkiye’nin ilk FIVB lisanslı menajerlik ajansı olan Shining Stars, 2021 yılında da sporcularının kendilerini farklı alanlarda geliştirmesi için projelerine devam ediyor.

Bu kapsamda  Happy Education Academy Shining Stars iş birliği ile Yıldızlara eğitim veriyor!

Happy Education Academy; ezber bozan eğitim anlayışıyla geleneksel kalıpların dışına çıkan ve eğitimde fark yaratmayı amaçlayan yeni nesil bir akademi olarak dijital pazarlama eğitimleri vermektedir. Sektörün önde gelen pazarlama eğitmenleri, profesyoneller ve dijital dünyaya ilgi duyan öğrenciler bir araya gelerek online, yüz yüze ve interaktif olarak uygulamalı dijital eğitimleri alabilmektedir.

8 Mart, 15  Mart ve 22 Mart 2021 tarihlerinde 3 hafta boyunca sürecek ve Happy Education Academy eğitim platformu üzerinden sporculara özel webinarlar gerçekleşecek!

8 Mart Pazartesi günü 20.00’de yapılacak ‘Yıldızlı Eğitimler’ programı kapsamında ilk konu ‘Sporcu ve Takipçileri arası duygusal bağ yönetimi ve Dijital iletişim’ başlığında olacak ve eğitmenliğini Tunç Berkman yapacak. 

‘Örnek bir sporcu ‘Influencer Marketing’ başlığı altında 15 Mart Pazartesi günü 20.00’de yapılacak 2. programın eğitmeni ise Ubeyd Orak olacak. 

Eğitmenliğini Burak Sıraç’ın yapacağı ‘Sporcular için Dijital İletişim ve Sosyal Medya Stratejisi’ konusunun işleneceği 3. ve son program ise 22 Mart saat 20.00’de yapılacak. 

Happy Education Academy Hakkında Daha fazla bilgi için: 

0 (530) 716 83 73 ve sinemk@happy.academy üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

📍 https://www.youtube.com/c/HappyEducationAcademy

📍 https://www.linkedin.com/company/heacademy/

📍 https://www.facebook.com/happyeducationacademy

📍 https://www.instagram.com/wearehappyacademy/?hl=tr

📍 https://www.kooplog.com/happy-academy/

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu