1. LigKadınlarLigler

Sigorta Shop sponsorluktan çekildi

Sigorta Shop, sponsorluğunu üstlendiği Kalecik Bld. Kadın Voleybol Takımı ile olan sponsorluk ilişkisini sonlandırdığını şu açıklama ile duyurdu:

“Sigorta Shop olarak 2020-2021 sezonu öncesi Kalecik Bld. Kadın Voleybol Takımı ile büyük bir heyecan duyarak başlatmış olduğumuz sponsorluk ilişkisini üzülerek sonlandırmış bulunduğumuzu açıklıyoruz.

Bu süreçte üstümüze düşen yükümlülüklerinin tamamını zamanında ve eksiksiz biçimde, yüksek sorumluluk bilinciyle yerine getirdiğimizi tüm kamuoyunun bilmesini isteriz.
Ancak gelinen noktada gördüğümüz lüzum üzerine, sponsorluk ilişkimizi sona erdirme kararı aldığımızı saygıdeğer kamuoyuna duyuruyoruz.
Sigorta Shop olarak sponsorluğunu üstlendiğimiz TVF 1.Lig’deki sponsorluğumuz tüm hızıyla sürecektir. TVF 2. Lig Kadınlar Ligi 4. Grup’ta yoluna namağlup lider olarak devam eden Mert Grup Sigorta takımımızla ise hedeflediğimiz şampiyonluğa sezon sonunda ulaşarak gelecek sezon Sigorta Shop Kadınlar 1. Lig’de yer alacağımıza olan inancımızı da yinelemekle birlikte Sigorta Shop olarak, Türk sporuna olan sevdamız ve Türk sporcusuna olan desteğimizin her zaman devam edeceğini tüm kamuoyuna sayglarımızla duyururuz.”

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu