Genel Haberler

Simay Kurt, Shining Stars Yıldızlı Sohbetler’e Konuk oldu

Shining Stars’ın gerçekleştirdiği Yıldızlı Sohbetler tam gaz devam ederken dün akşam konuk olarak Simay Kurt’u ağırladı. Genç voleybolcu hem takımla ilgili hem de biten sezonla ilgili açıklamalarda bulundu.
”PTT ile çok iyi bir takım olduk”

”Ben normalde farklı bir ortama hemen adapte olabilen bir insan değilim. Ama ilk iki günde hemen sanki hep PTT’deymişim gibi hissettim. Hiçbir problem yaşamadım, herkes çok samimi. Bandırma’dan beri hep İstanbul’da yaşadığım için düzenim hep aynıydı. Hep aynı evde yaşadım. Sezona dönecek olursak pandemi dolayısıyla bütün takımlar için çok zor bir sezondu. Sporcular ve antrenörler her zaman diken üstündeydi. Çok yoğun bir program vardı ve koronavirüs her yerdeydi. O yüzden çok zordu ama PTT olarak biz bu süreci iyi atlattık. Takım olarak tabiki etkilendiğimiz zamanlar oldu. Ama güzel bir sezon geçirdiğimizi düşünüyorum ve çok iyi bir takım olduk. Galibiyetle de bitirdiğimiz için ben çok mutluyum. ”

”Mehmet Bedestenlioğlu ve Zekai Bayram hem benim için hem Türk voleybolu için çok önemli isimler”

Zekai Abi beni 9 yaşımdan 20 yaşıma kadar beni büyüten insan. Küçücükken öğretiyordu hala da öğretiyor. Onun yeri çok başka beni besledi, büyüttü ve yetiştirdi diyebilirim. Mehmet Abi ise hala beraber çalıştığım bir insan. Hala her gün beni gelişitirmeye çalışıyor. O yüzden iki isim benim için çok çok önemli, bence voleybol için de çok önemli isimler. O yüzden onlarla birlikte çalışmaktan ve çalışmış olmaktan dolayı çok mutluyum.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu