Sırp Milli Takımı 400 çocuğu misafir etti

0
42

Dört ilkokuldan 400’den fazla genç kız ve erkek çocuk, Ub belediyesindeki Raća Petrović parkında düzenlenen ve son Avrupa ve Dünya şampiyonları – Sırbistan kadın milli takımı ile tanışabilecekleri özel bir etkinliğe katıldı.
Genç taraftarlar, parıldayan #EuroVolleyW kupasını kendi gözleriyle görme, dünyanın en iyi oyuncularından bazılarıyla vakit geçirme ve değerli hediyeler alma fırsatı buldular. Dört okulun müdürleri birer voleybol, en şanslı çocuklar ise toplamda beş imzalı resmi takım forması ve 15 imzalı voleybol topu aldı.

Çocuklar idolleri ile birkaç sayı oynama fırsatı buldu ve tabii ki kimse iki kez üst üste Avrupa şampiyonu ile fotoğraf çektirme fırsatını kaçırmadı.

Tokyo 2020 Olimpiyatları ve bu yaz Belgrad’da yapılacak EuroVolley 2021 için devam eden hazırlıkların bir parçası olarak, şu anda Ub’de 17 oyuncu antrenman yapıyor. Grupta Maja Ognjenović, Sladjana Mirković, Rada Perović, Tijana Bošković, Ana Bjelica, Mina Mijatović, Silvija Popović, Teodora Pušić, Milena Rašić, Stefana Veljković, Mina Popović, Maja Aleksić, Hena Kurtagena, Branjović ve Bojana Milenković yer aldı.

Novi Sad ve Ub’yi ziyaret ettikten sonra, #EuroVolleyW 2021 Trophy Tour, Sırbistan çevresindeki yolculuğuna Belgrad ve Veliko Gradište’yi ziyaret ederek devam edecek ve sıradaki etkinliklerin kesin tarihleri de belli olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here