Genel HaberlerManşet

Siz ne kadar güzelsiniz böyle

Günümüzde sosyal medya hayatımızın büyük bir bölümünde yararlandığımız bir alan oldu. Spor kulüpleri de sosyal medya hesaplarını profesyonellere teslim etti ve ortaya gerçekten güzel işler de çıkmaya başladı.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız sebebiyle kulüplerimiz mesajlar yayınladı. Ancak 29 Ekim’de maçı olan üç takımımızın Atatürk ve Cumhuriyet Bayramı içerikli paylaşımları gözlerden kaçmadı.

Galatasaray, Grup Gündoğarken’in sevilen şarkılarından ‘Sen Benim Şarkılarımsın’ adlı eserinin sözlerinden oluşan bir mesajı, bir kaç saat sonra karşılaşacağı rakibi Eczacıbaşı VitrA’yı etiketleyerek paylaştı. Eczacıbaşı VitrA’nın cevabı gecikmedi. Eczacıbaşı VitrA, sadece Galatasaray’ın mesajına cevap vermekle kalmadı, şampiyonluktaki rakiplerinden VakıfBank’ı etiketleyerek paylaştığı mesajla adeta VakfıBank’a pas attı. VakıfBank da mesaj dizisine aynı şarkının bir başka satırı ile devam etti.

Sahadaki amansız rekabetin, Cumhuriyet Bayramı ve Atatürk temasında bu kadar güzel paylaştıkları için Galatasaray, Eczacıabaşı ve VakıfBank kulüplerimize teşekkür ederiz.

Voleybol Aktüel

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu