Avrupa

Slovenya’da Yaş Grubu Oyuncularına Online Konferans

Slovenya Voleybol Federasyonu (OZS), genç Sloven milli takım oyuncularına ve antrenörlerine hitap eden beş çevrimiçi konferansı başarıyla tamamladı.

Yaş altı Sloven Voleybol takımlarının beden eğitimi koçu Rosana Krajnc, 28 Nisan’da gerçekleşen fiziksel hazırlık ve önleme konusundaki tanıtım dersinin konuşmacısı oldu. Bir gün sonra Sebastjan Mavrič, Voleybol istatistiklerinin anlaşılmasına odaklanan bir konferans verdi.

Online programın ikinci haftasında beslenme uzmanı Matic Pusovnik spor beslenmesinden bahsederken, Ana Oblak ve özel konukları, kıdemli milli takım oyuncuları Eva Mori ve Jan Kozamernik, medya ile ilişkiler ve sosyal ağların kullanımı hakkında konuştu. Son olarak, üçüncü haftada, sporda gençlik psikolojisine ışık tutan spor psikoloğu Tina Jeromen, ‘kurs’ programını tamamladı.

Slovenya Voleybol Federasyonu genç milli takım üyelerinin tepkilerinden memnun. Övgü, özellikle üyeleri çevrimiçi derslere büyük ilgi ve ilgi gösteren iki genç milli takım olan U17 kızları ve U18 erkeklerine gidiyor.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu