1. LigErkekler

Solhan Spor ‘Bu Sene , O Sene’ sloganı ile ilk maçına çıkıyor

Türkiye Voleybol Federasyonu Erkekler Voleybol Birinci Ligi B Grubu’nda mücadele eden Bingöl’ün voleybol temsilcisi Solhan Spor Kulübü, yeni sezonun ilk maçını Torul’da oynayacak.

Solhan Spor Kulübü üç sene peş peşe Play Off’lara giderek Efeler Ligi kapısından döndü. Solhan Spor Kulübü yeni sezon ve yeni yönetimle tekrardan güç tazeledi ve Efeler Ligi hedefine kaldığı yerden devam ediyor.
Solhan Spor Kulübü sezonun ilk sınavında 12 Ekim 2019 tarihi Cumartesi günü Saat 13.00’da Gümüşhane Torul Spor Salonu’nda TKD Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik ile karşılaşacak.

Yeni Sezon için açıklamalarda bulunan Solhan Spor Kulüp Başkanı Sebahattin İSLAMOĞLU, “Daha evvel de yönetiminde bulunduğumuz takımımızın bu yılki yükünü biz göğüsledik, İnşallah muvaffak oluruz. Üç sene üst üste Efeler Ligi’nin kapısından döndük ve bu yıl için de Efeler Ligi hedefi olan yeni bir kadro kurduk. 12 Ekim Cumartesi günü Gümüşhane Torul deplasmanında ilk maçımıza çıkacağız inşallah. Bizim için zor bir maç olacak ama inşallah galibiyetle ayrılıp iyi bir motivasyonla yolumuza devam edeceğiz. Gümüşhane ve civar il ve ilçelerde bulunan tüm Bingöllü, Solhanlı hemşehrilerimizi, bürokratları, iş insanlarımızı ve öğrencilerimizi maça bekliyoruz. “Bu sene O sene” sloganıyla çıktığımız bu yolda siz değerli hemşehrilerimizi müsabakamıza davet ediyoruz. İnşallah keyifli bir karşılaşma sonrasında mutlu ayrılan taraf biz oluruz. Şimdiden bizleri destekleyen tüm voleybol severlere ve hemşehrilerimize teşekkür ederim.” dedi

 

 

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.