Solhan’ın yeni kulübü, kendi sporcularını yetiştiriyor ve desteğe ihtiyaçları var!

0
94

Solhan.

Bingöl’ün voleybol ile yatan, voleybol ile kalkan kenti. Solhan Spor ile yedi yılda Efeler Ligi’ne yükselme başarısı gösterdiler.

Şimdi ise Yeni Solhan Spor ile Solhanlı gençleri hazırlamaya başlıyorlar. Kulübün kurucusu Serhat Şimşek, Solhan Spor’un yedi yıllık geçmişinde önemli görevleri yerine getirmiş ve başarılar imza atan ekipte yer almış bir antrenör. Şimdi hedefi ise Solhan’ın gençlerini yetiştirmen, öz kaynakları ile liglerde yer almak!
Ve voleybol camiasından küçük bir ricası var.

Noktasına, virgülüne dokunmadan paylaşıyoruz.

Yolun açık olsun Yeni Solhan Spor!

Voleybol Aktüel

 

SOLHAN’DAKİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN BİR TOP DA SENDEN KAMPANYASI

En küçükten en büyüğüne kadar tüm vatandaşlarımızın mutlaka bir spor branşı ile ilgilenmelerini, her türlü kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını bedenen zihnen ve ruhen gelişmelerini sağlamak, sporcu ahlakı ile önce kendilerine, ailelerine, çevresine, vatana ve millete faydalı, maddi ve manevi yönden gelişmiş sağlıklı bir toplum oluşturmak, üyeler arasında sevgi ve saygı, birlik ve beraberlik sosyal ve kültürel dayanışmayı sağlamak ve devam ettirmek, Türk gençliğini geliştirip tanıtmak ayrıca Türkiye çapındaki sporcuları birbirleriyle tanıştırmak aralarında her türlü yardımlaşmayı sağlamak en küçükten en büyüğüne kadar tüm vatandaşlarımızın mutlaka bir spor branşı ile ilgilenmelerini, her türlü kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını bedenen zihnen ve ruhen gelişmelerini sağlamak, sporcu ahlakı ile önce kendilerine, ailelerine, çevresine, vatana ve millete faydalı, maddi ve manevi yönden gelişmiş sağlıklı bir toplum oluşturmak, üyeler arasında sevgi ve saygı, birlik ve beraberlik sosyal ve kültürel dayanışmayı sağlamak ve devam ettirmek, Türk gençliğini geliştirip tanıtmak ayrıca Türkiye çapındaki sporcuları birbirleriyle tanıştırmak aralarında her türlü yardımlaşmayı sağlamak amacıyla yepyeni bir hikaye başlatmış oluyoruz.
Sizlerden ricamız yeni kurulan kulübümüze sadece 1 (bir) tane kullanılmış da olsa orjinal voleybol maç topu desteğinde bulunmanız. Türkiye çapında başlattığımız SOLHAN’DAKİ ÇOCUKLARIMIZ İÇİN BİR TOP DA SENDEN KAMPANYASI’na bir top göndererek destek olmanız. İlginize ve desteğinize şimdiden teşekkür ederiz.
SERHAT ŞİMŞEK
YENİ SOLHAN SPOR KULÜBÜ BAŞKANI
Tel: 0 531 972 64 23
Kargo Adresimiz: Yeni Solhan Spor Kulübü Derneği
Yeni Mah. Şehit Mehmet Türksever Bulvarı
Şimşek Apart. No:64 SOLHAN/BİNGÖL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here