Genel HaberlerManşet

Son Bakıştaki O Gözler Kaldı Aklımızda…

Gözde, Ahsen, Dilek, İrem.
Bu giriş cümlesini kurabilmek için aklımdaki kelime karmaşasından oluşacak cümlenin, klavyede harf karşılığını bulmakta zorluk çektiğim bir anı hayatımın hiçbir döneminde yaşamadım.
Voleyboldan bağımsız bu acıyı tarif edecek belki yüz tane metafor bulabilirim ama sizi voleybolla anmak benim ve binlerce voleybol sever için ”Umut’un Sultanları” olarak tüm kederi kalbimizde hissettirecek.
Kederliyim, yazacak, söyleyecek bir şey bulamayışım düşündükçe kahroluşumdan.
Siz çok güçlüydünüz, çok dayandınız, beklediniz, özür dileriz. Çok çok çok özür dileriz. Elbet bir gün tanışacağız Umut’un Sultanları; kalbimin yangını işte o zaman sönecek.

Biz sizi asla unutmayacağız. Siz bizi affedin…

Voleybol Aktüel Editörü
mari

Gözde, Ahsen, Dilek, İrem Rasus Kimya

Türkiye Voleybol Federasyonu, Kadınlar Voleybol 2. Ligi takımı Rasus Kimya Hatay Voleybol Takımı sporcuları Gözde Öztürk, Ahsen Baş, Dilek Mucuk ve İrem Kurtoğlu’nun hayatlarını kaybettiğini açıkladı.

Kadınlar Voleybol 2. Ligi takımı Rasus Kimya Hatay Voleybol Takımı’nda forma giyen Gözde Öztürk, Ahsen Baş, Dilek Mucuk ve İrem Kurtoğlu, depremde hayatlarını kaybetti.

Türkiye Voleybol Federasyonu’ndan yapılan açıklamada; “Rasus Kimya Hatay Voleybol Takımı sporcularından Gözde Öztürk, Dilek Mucuk, Ahsen Baş ve İrem Kurtoğlu’nun Deprem felaketinde vefat ettiklerini derin bir üzüntüyle öğrenmiş bulunmaktayız. Sporcularımıza ve hayatını kaybeden tüm yurttaşlarımıza Allah’tan rahmet; aileleri ve milletimize başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar dileriz. Camiamızın başı sağ olsun.” ifadeleri kullanıldı.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu