AvrupaManşet

SON DAKİKA: Hakemler İstanbul’a Gelemedi

25 ve 26 Ocak Tarihlerinde Eczacıbaşı Spor Salonu’nda Uralochka-NTMK Ekaterinburg ile Eczacıbaşı Dynavit takımları arasında oynanacak 2022 Kadınlar CEV Cup çeyrek final maçlarını yönetecek hakemler, İstanbul’da yaşanan olumsuz hava koşulları sebebiyle İstanbul’a gelemediler.

İki maçın da İstanbul’da oynanacağı etapta, uçakları İstanbul Havaalanına iniş yapamaması sebebiyle Yunanistan’dan gelecek olan ilk maçın başhakemi  Theodora KYRIOPOULOU, Antalya’ya, Azerbaycan’dan gelecek olan Eldar ALIYEV ise Trabzon’da indiler.

Ayrıca bugün Aydın’da oynanacak 2022 Kadınlar CEV Challenge Cup çeyrek final ilk maçında Aydın Büyükşehir Belediyespor – CSM Lugoj (Romanya) müsabakasının  Başhakemi Volodymyr BOSENKO (Ukrayna) ise İstanbul’a kadar gelebildi ancak Aydın’a gidemeyip İstanbul’da konaklama yapmak durumunda kaldı.

Uralochka-NTMK Ekaterinburg – Eczacıbaşı Dynavit ve Aydın Büyükşehir Belediyespor – CSM Lugoj takımları arasında oynanacak maçları yönetecek hakemler için Avrupa Voleybol Konfederasyonu (CEV)’in yeni atamalar yapması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu