Genel HaberlerManşet

Spor Her Yerde programında tüm gün voleybol konuşacağız

Deneyimli radyocu Emine Ertürk Karaaslan’ın hazırlayıp sunduğu ‘Spor Her Yerde’ programında 19 Eylül 2020 Cumartesi günü saat 14.15 – 16.00 saatleri arasında, Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek canlı yayın ile voleybol severlerle buluşacak.
Bu haftaki yayınla 22. yayınını gerçekleştirecek olan Savaş Eskigülek, Spor Her Yerde programında bu kez tam 2 saat voleybolumuzu konuşacak.

Yapımcı ve sunucu Emine Ertürk Karaaslan, programın ilk bölümünde Genel Yayın Yönetmenimiz ile birlikte, voleybolun geçen haftaki görünümü üzerinde yapacağı açıklamaların ardından, AXA Sigorta Efeler Ligi Takımlarından Bingöl Solhan Spor Başkanı Ziya Sözen ve gazilik maaşını Solhan spor’a bağışlayan Gazi Abbas Gündüz ile Misli.com Sultanlar Ligi takımlarından, Balkan Kupasını ikinci kez müzesine götürmeyi başaran Türk Hava Yolları Spor Kulübü İdari Menajeri Gizem Giraygil’i konuk edecek.

Böylelikle 1962 yılından 2004 yılına kadar Meteorolojinin Sesi Radyosu adıyla kısa dalgadan yayın yapmakta olan, 2004 tarihinde Ankara’da FM bandı 92.4 frekansından Meteor Fm adıyla yayın hayatına sürdüren ve 1 Şubat 2008 tarihinden itibaren de tekrar “Meteorolojinin Sesi Radyosu” olarak yayınlanmaya devam eden Türkiye’nin En Havalı Radyosu ‘Meteorolojinin Sesi Radyosu’nda bu hafta sonu yine voleybol konuşulacak.

Programın Yayın Akışı Şöyle:
19 Eylül Cumartesi
14.15-15.00
*Savaş Eskigülek – Voleybol Aktüel İnternet Sitesi Genel Yayın Yönetmeni
*Ziya Sözen – Bingöl Solhanspor Kulübü Başkanı
*Abbas Gündüz – Maaşını bağışlayan Gazi

15.15-16.00
*Savaş Eskigülek – Voleybol Aktüel İnternet Sitesi Genel Yayın Yönetmeni
*Gizem Giraygil – THY Spor Kulübü Voleybol Takımı Menajeri
*Habib Özbek – Kuzeyboru Kulübü Asbaşkanı ve Voleybol Şubesi Sorumlusu

İnternet üzerinden “Meteorolojinin Sesi Radyosu” na ulaşmak için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu