Sporda Kurumsal Yapı ‘Menajerin El Kitabı’ 2. baskısını tamamladı

0
40

Abdullah Gümüşbaş, 50 yıllık spor birikiminde elde ettiği ve Galatasaray ve BJK Kulüplerinde eğitimini aldığı Sporda Kurumsal Yapı’ya ait bilgiler içeren 173 sayfalık Sporda Kurumsal Yapı ‘Menajerin El Kitabı’ ikinci baskısını tamamladı ve ücretsiz dağıtıma hazır hale geldi.

El kitabından ücretsiz edinmek isteyenlerin Abdullah Gümüşbaş’a ulaşarak mail adreslerini gumusbasa@gmail.com adresine bildirmeleri yeterli olacak.

Abdullah Gümüşbaş, ücretsiz olarak sunduğu Sporda Kurumsal Yapı ‘Menajerin El Kitabı’  için bakın öz sözde neler söylemiş?

ÖNSÖZ

Değerli Voleybol Emekçileri,
Hangi düzeyde Yönetici,Antrenör ve ya Sporcu olursanız olun, Bu el kitabımda size ait bir parçanın bir yerlere sıkışmış olduğunu göreceksiniz. Kitabımın içerisinde bulduğunuz parçayı oradan alıp kendinize mal ettiğinizde kendimi görevimi yapmış sayacağım.
Bilindiği üzere, profesyonel spor kulüplerinde “Kurumsal” yapı son yıllarda spor bilimleri içerisinde öne çıkan önemli konulardan birini oluşturmaktadır.
Kulüplerin mali ve sportif yapılarına katkılarda bulunmak ve çözümler üretmek amacı ile bu kitabı yazmış bulunuyorum.
Bu çalışmalarımın tüm aksaklıkları gidereceği veya gerek duyulan eksikliklerin tamamen bitirileceği iddiası içerisinde değilim.
Ancak,Kulüplerde görev yapanlara faydalar sağlayacağı inancını taşımaktayım.
Bunun ile birlikte bu kitabımın Ülkemizde bir ilk ve bu alanda atılmış önemli bir adım olduğunu düşünmekteyim.

Saygılarımla,

Abdullah GÜMÜŞBAŞ

MART-2020-İSTANBUL

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here