DünyaManşet

Stefano Lavarini Kararını Verdi

Stefano Lavarini ve Igor Gorgonzola Novara önümüzdeki sezon da birlikte çalışmaya devam kararını basın açıklamasıyla duyurdu. 44 yaşındaki teknik lider kulüple olan mevcut sözleşmesinden (Ocak ayı sonunda sona eren) ayrılma seçeneğini kullanmadı ve Novara ile 2024’ün Haziran ayına kadar devam etmeye karar verdi.
 
Genel müdür Enrico Marchioni basın toplantısında; ”Stefano’nun 2022’de imzalanan sözleşmeye sadık kalarak gerçekten önemli bazı teklifler almasına rağmen bu süreçte kendi özgür iradesiyle bizimle devam etme kararından dolayı mutluyuz. Şu ana kadar kat edilen yolun ne kadar olumlu olduğunun ve birlikte daha da güzel şeyler inşa edebileceğimizin bilincinde olduğumuz için beraber çalışmaya devam etmeyi tercih etti. Stefano Novara ile, çalışmalarını ve bağını güçlendirmeye karar verdi.” şeklinde konuştu.
 
Marchioni basın toplantısınde sözlerini “Teknik komite olarak bu kararı bizim açımızdan çok mutluluk verici.” şeklinde yineledi. ”Bunun geleceği inşa etmeye başlamak için ilk ve temel adım olduğuna inanıyoruz, Gelecekteki zorlukları görebiliyoruz ve beraber mücadele edeceğimizi biliyoruz. Ayrıca kulübe karşı kesinlikle doğru ve şeffaf davranışı için Stefano’ya teşekkür etmek istiyorum. Kendi açımızdan hiçbir zaman alternatifleri düşünmedik: Açık olmasa da, sonunda birlikte devam edeceğimize emindik.” dedi.
Stefano Lavarini 2023

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu