Genel Haberler

Su Zent, Shining Stars Yıldızlı Sohbetler’in Konuğu Oldu

Shining Stars ”Yıldızlı Sohbetler”e hız kesmeden devam ediyor. Bu hafta başarılı orta oyuncu Su Zent’i ağırlayan Yıldızlı Sohbetler programından önemli notlar şu şekilde:

”PANDEMİ DÖNEMİ KENDİME DÖNDÜĞÜM BİR SÜREÇ OLDU”

Pandemi dönemi kendime döndüğüm bir süreç oldu. Normalde yemek yapma yeteneğim olduğunu bilmiyordum, yemek yapmaya başladım. Evle aram hiç yoktu, ev işleriyle aram hiç yoktu bunları halletmeye başladım. Kendimi tanıdığım bir süreç oldu öyle söyleyebilirim.

”DİĞER SENELERE GÖRE DAHA FAZLA SAKATLIK OLDU”

Bu dönemde eve kapandığımız için tamamen evde kendi imkanlarımızla bir şeyler yapabildik. Bu da sonrasında hem mental olarak hem de fiziksel olarak bizi biraz düşürdü. Geri dönüşler biraz daha zor oldu. Bu sene bana sorarsanız diğer senelere göre daha fazla sakatlık oldu.

”GALATASARAY’DA VOLEYBOLA BAŞLAMAM BİR ŞEYLERE DAHA ÇABUK ADAPTE OLMAMI
SAĞLADI”

Galatasaray çok profesyonel bir takım. Orada voleybola başlamam bir şeylere daha çabuk adapte olmamı sağladı. Orada altyapıya başlamam benim için çok büyük avantajdı o yüzden de çok mutluyum.

”VOLEYBOL ALTYAPISI ŞU AN ÇOK İYİ DURUMDA”

Voleybol altyapısı şu an çok iyi durumda. Alttan çok yetenekli sporcular geliyor. Hem fizik hem kafa için. Ülkemizde voleybol daha iyi bir seviyeye geldi. Altyapıdaki sporcularda daha bilinçli yukarı çıkıyorlar. Yaptıkları işi severek yapsınlar en önemli şey bu.

”PSİKOLOJİ OKUYORUM VE BİTİRMEK İSTİYORUM”

Voleybol haricinde psikoloji okuyorum ve bitirmek istiyorum. Sonrasında spor psikologluğu gibi bir düşüncem ve isteğim var.

Bu keyifli sohbetin tamamı Shining Stars Sports Consulting YouTube kanalında.

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu