1. LigKadınlar

Süleyman Seba Turnuvası Sona Erdi

Sigorta Shop Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde mücadele eden Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor, İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Bahçelievler Belediyespor ve Beşiktaş ’ın katıldığı dörtlü turnuvanın ikinci gününde maçlar Serdivan ilçesindeki Sakarya Spor Salonu’nda yapıldı.

İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Sakarya’da düzenlenen Süleyman Seba’yı Anma Turnuvasının ikinci gününde İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Bahçelievler Bld.’yi 3-0 mağlup etti. Karşılaşmanın setleri 25-14, 25-21,25-14 sonuçlandı.

Günün ikinci maçında Generali Sigorta Sakarya Voleybol, Beşiktaş’ı 3-0 yendi.

Akşam seansında Generali Sigorta Sakarya Voleybol, Bahçelievler Bld.’yi 3-2, İstanbul Büyükşehir Belediyespor da Beşiktaş’ı 3-0 yendi.

Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor Kulübü Başkanı Ömer Bektaş, AA muhabirine yaptığı açıklamada, Süleyman Seba’yı anma turnuvasına ev sahipliği yapmanın kendilerini gururlandırdığını söyledi.

Seba’nın beyefendi kimliğiyle, spor camiası içerisinde birleştirici tavırlarıyla hep örnek alındığına işaret eden Bektaş, onun spor camiasında en iyi şekilde anılması ve anlaşılması için çalışmalarına devam edeceklerini kaydetti.

Bektaş, turnuvanın kupa, madalya ya da birincilik hedefi taşımadığını da sözlerine ekledi.

Generali Sigorta Sakarya Voleybol Spor Antrenörü İdris Demir de turnuvaya katılımın iyi düzeyde olduğunu ifade etti.

Turnuva kapsamında yapılan maçlarda herhangi bir sakatlığın yaşanmadığını dile getiren Demir, Süleyman Seba’yı her sene en iyi şekilde anacaklarını ve turnuvayı gelenekselleştirileceğini belirtti.

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu