Sultanlar Ligi’nde son erteleme maçları Çarşamba günü oynanacak

0
84

Misli.com Sultanlar Ligi’nde Corona virüs karantinası sebebiyle oynanamayan maçlar 20 Ocak 2021 Çarşamba günü oynanarak ligde erteleme maçı kalmamış olacak.

Günün ilk maçında Eczacıbaşı VitrA, 19.hafta erteleme maçında Sarıyer Belediyespor’u konuk edecek. Eczacıbaşı Spor Salonu’nda saat 14.00’de başlayacak mücadele Misli.com Web ve Mobil TV naklen yayınlayacak. Mücadeleyi İstanbul Bölgesinden Uluslararası Voleybol Hakemi İlhami Şenyurt ile Ulusal Voleybol Hakemi Mehmet Gül yönetecekler. Tekirdağ Bölgesinden Hacet Akay da Gözlemci olarak görev yapacak.

Günün ikinci maçında ise ligin 23. haftasında oynanamayan karşılaşmada Galatasaray HDI Sigorta ile Sistem9 Yeşilyurt karşı karşıya gelecekler. Saat 17.00’de TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda başlayacak olan karşılaşma TRT Spor2 ekranlarından naklen yayınlanacak. Mücadeleyi İstanbul Bölgesinden Uluslararası Voleybol Hakemi Erol Akbulut ile Ulusal Voleybol Hakemi Akif Altın yönetecekler. Ümit Sokullu da Gözlemci olarak görev yapacak.

 

 

2020 – 2021 MİSLİ.COM SULTANLAR LİGİ 19.HAFTA ERTELEME MAÇI
Saat Salon TV 20 OCAK ÇARŞAMBA
14.00 Eczacıbaşı Spor Salonu Misli.com Web TV Eczacıbaşı VitrA Sarıyer Belediyespor
2020 – 2021 MİSLİ.COM SULTANLAR LİGİ 23.HAFTA ERTELEME MAÇI
Saat Salon TV 20 OCAK ÇARŞAMBA
17.00 TVF Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu TRT SPOR 2 Galatasaray HDI Sigorta Sistem9 Yeşilyurt Spor Kulübü

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here