Genel Haberler

Sultanlar Ligi’ndeki Başarıyı Bölgesel Lig’de de yakalamak istiyorlar

Bir dönem Sultanlar Ligi’nde fırtına gibi esen ve CEV Chalelnge Cup’ı müzseine götürme başarısı elde eden Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü Voleybol Kadın Takımı, Bölgesel Lig mücadelesine başlıyor.

Efeler Ligi’nde gösterdiği performansla dikkatleri üzerine çeken Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü, kadınlarda ise tamamı alt yapısından yetiştirdiği sporcularıyla yeniden sahne alıyor.

İlk hedef gruptan çıkmak
Bu sezon Kadınlar Bölgesel Ligi’nde mücadele edecek olan Bursa Büyükşehir Belediyespor Voleybol Kadın takımı ilk maçlarına çıkıyor. İlk olarak Bursa grubunda Yalova Esenköy ve Koç Orta Okulu takımlarıyla mücadele edecek olan Büyükşehirin Sultanları’nın ilk hedefi gruptan çıkmak. Tek devreli lig usulü olarak düzenlenen ve  grubu ilk sırada tamamlayan takımın bölge finallerine yükseleceği grup maçları 20-22 Aralık tarihlerinde Cengiz Göllü Voleybol Salonu’nda oynanacak.

İlk rakip Koç Orta Okulu
Üç takımın yer aldığı Bursa Grubu’nda Bursa Büyüşehir Belediyespor Kulübü ilk olarak 20 Aralık Cuma günü saat 15:00’da Koç Orta Okulu ile karşılaşacak. Grubunda daha sonra Yalova Esenköy takımıyla karşılaşacak olan yeşil-beyazlılar, bu maçı 22 Aralık Pazar günü saat 16:00’da oynayacak.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu