Genel HaberlerManşet

Supermoon ve Volleydogs Haftaya Damga Vurdu

Yaratıcılık bu hafta Avrupa voleybolunun yıldızları arasında parladı. Korona krizi dönemlerinde mükemmel ev misafirleri olmanın yanı sıra evcil hayvanların giderek daha fazla oyuncu için oyun arkadaşı haline geldiğini gördük. Doğuda bir köşede ve biri 30. yaş gününü tek başına kutladı. Coronavirüsün yayılmasını durdurmak için kendimizi karantinaya almamızın üzerinden bir ay geçti. Güvende kalın, sağlıklı kalın ve evde kalın, bu şekilde her şeyi birlikte yenebiliriz!

Şüphesiz haftanın yıldızı Kiara! Milyonlarca voleybol taraftarı ve voleybol topluluğunun dışındaki kişiler üzerinde bir etki yarattı. Norveç’in plaj voleybolu oyuncusu Mathias Berntsen, Kiara ile birlikte Emilie Olimstad ve Frida Berntsen’e karşı oynadığı bir ralli yayınladı. Birçok medya kuruluşu videoyu aldı, Kiara bir anda hit oldu!

Kiara bu hafta aktif olan tek köpek değil, Milo da ihtişam anı yaşadı. Eczacıbaşı’dan Lauren Gibbemeyer, evde tembel bir Pazar günü geçirirken köpeğinin videosunu yayınladı. Ve Dave Rogers’ın çektiği voleybol çifti Giovanni Guidetti ve Bahar Toksoy ile çektiği #Komutlanmamış videoda görebileceğimiz gibi, köpekleri sevimli ailelerinin değerli bir parçası.

Bu zamanı tecrit halinde biliyoruz veya karantina ki bu sürede bazen oldukça yalnız olabiliriz. Ancak 30 yaşını doldurduğunuzda ve doğum gününüzü sizinle kutlayacak kimse olmadığında ne olur? Polonyalı üst düzey pasör Joanna Wolosz geçen hafta bize piyano çalmayı nasıl öğrendiğini gösterdi, bu hafta mutlu yıllar şarkı söylerken kendisine eşlik etti. Mutlu 30 lar Joanna!

Geçen Çarşamba, supermoon tüm Avrupa’da görülüyordu. Plaj voleybolu ikizi Hollandalı Alexander Brouwer ve Robert Meeuwsen, kumda oynamayı ne kadar özlediklerini gösterme fırsatından yararlandı. Alexander’ın postunda en uygun şekilde karakterize ettiği gibi: “Beachvolleyi seviyoruz. Umarım yakında tekrar oynayabiliriz”.

Paskalya yaklaştıkça, kulüpler ve federasyonlar bu amaçla hayranlarıyla etkileşime geçti. Paskalya tavşanı bazı yazılarda bazı garip görünümlü yumurtaları gizledi. Onları çevrimiçi bir çöpçü avında bile arayabilirsiniz, hatta bir ödül bile kazanabilirsiniz.

Son olarak, haftanın en tepesinde, federasyonun en iyi oyuncularıyla da çevrimiçi görüşmeler yapmaya başladığı Sırbistan’a gidelim. 2017, 2018 ve 2019 Avrupa’nın en iyi Voleybol oyuncusu Tijana Boskovic ile sohbet söz konusuydu. Burada İngilizce altyazı da var ve bu yüzden bu konuşmanın tadını çıkarın!

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu