Genel HaberlerManşet

Tamer Çamlıbel’den Teşekkür Mesajı

TVF Kadınlar Voleybol 1.Ligi takımlarından Karşıyaka ile yolları ayrılan Teknik Direktör Tamer Çamlıbel yayınladığı mesajla Karşıyaka’ya teşekkür etti.

Çamlıbel mesajında şu ifadelere yer verdi: ‘Her zaman bir parçası olmaktan büyük gurur duyduğum Karşıyaka Spor Kulübü ile yollarımızı ayırdık . Bu süreçte; ilk günden itibaren altyapıya verdiğimiz önemin gereği olarak bir spor salonu projesi oluşturduk ve yoktan var ederek 2 senede dayanışma ve destek ile Karşıyaka’ya Dr.Tibet Kızılcan Spor Salonunu kazandırdık çünkü altyapısı olmayan bir kulüp her zaman başarısız olmaya mahkumdur. Bizim başarı anlayışımız alışılmışın dışında kendi yetiştirdiğimiz oyuncularla bir yere gelmekti. Bu şekilde tüm sezonlar boyunca tamamı altyapıdan gelen oyuncularımızla mücadele ettik.
Dört sezon boyunca bana inanan , destek veren Kulüp Başkanı Turgay Büyükkarcı ve Voleybol Şube Yönetimine, ,tüm sezonlarda beraber mücadele ettiğim teknik ekibime ve sporcularıma , kazandığımız başarılarda payı olan tüm salon emekçilerine ve en çok da kazansak da kaybetsek de koşulsuz yanımızda olan ,bizi sonuna kadar destekleyen Karşıyaka Taraftarına teşekkür ederim.’

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu