Genel HaberlerManşet

Tebrikler Erkan Sarı

Ankara Bölgesi Ulusal Voleybol Hakemi Erkan Sarı,  Sırbistan’ın Vrnjacka Banja kentinde Balkan Voleybol Birliği (BVA) tarafından gerçekleştirilen 2021 CEV U16 Kızlar Avrupa Şampiyonası 1. Raunt elemelerinde ülkemizi temsil ediyor.
U16 Milli Takımımız ile birlikte ülkemizi temsil eden Erkan Sarı, Makedonya – Sırbistan ve Makedonya – Bulgaristan  karşılaşmalarında Yardımcı Hakem olarak görev yaptı.

13 Mart’a kadar devam edecek olan organizasyonda U16 Milli Takımımıza ve Ulusal Voleybol Hakemimiz Erkan Sarı’ya başarılar diliyoruz.

Voleybol Aktüel

Erkan SARI Kimdir?

22.07.1976 doğumludur. Voleybol hakemliğine 1999 yılında başladı, 20 yıllık hakemlik kariyerinde son yedi sezondur A Klasman Ulusal Voleybol Hakemi olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda Plaj Voleybolu Hakemi de olan Erkan Sarı, ulusal ve uluslararası turnuvalarda görev yaptı. İktisat Fakültesi mezunu olan Sarı, Bilgi Sistem İşletmeni olarak profesyonel çalışma hayatını sürdürüyor. Halen TVF’nin kullanmakta olduğu elektronik yazı hakemliği konusunda birçok ilde eğitimler veren Erkan Sarı, evli ve iki çocuk sahibidir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu