2. LigKadınlar

‘Tek Hedefimiz Şampiyonluk’

Türkiye Voleybol Federasyonu Kadınlar Voleybol 2. Ligi’nde mücadele eden Niğde Belediyespor kadın voleybol takımı Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir’i ziyaret etti.
Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir, tek hedefimiz bu sene şampiyon olmak. Gençlerimizi kötü alışkanlıktan uzak tutmak için spora teşvik ediyoruz”’ dedi.

Niğde Belediye Başkanı Emrah Özdemir ziyarette yaptığı konuşmada; ‘Voleybolcu kızlarımızla birlikteydik. Sezon başlayacak, hazırlıklara başladılar. Bu sene 10’lu gruptayız, ikinci ligdeyiz ama inşallah hedefimiz şampiyonluk. Geçen sene üçüncü olmuştuk. İlk yılımız olmasına rağmen büyük bir başarıydı. Bu sene inşallah şampiyon olacağız. Zaten sporcularımız da teknik kadromuz da inanmış durumda. Bizler de özellikle kadın voleybol takımına pozitif etki  yapıyoruz, yapmak da istiyoruz. Gerçekten kız çocuklarımızı spora teşvik etmek istiyoruz. Bu voleybol takımını kurarken en büyük hedeflerimizden biri de buydu. Şu anki takımımızda da Niğde’mizden çocuklarımız var. Alt yapıdan sürekli çocuklarımızın yetişiyor ve A takıma çıkıyor. Sadece voleybolda da değil engelli basketbol takımımız var, futbol takımımız var. Bir çok spor dalında sporcularımızı Niğde Belediyespor çatısı altına topladık. Bizim hedefimiz ve amacımız Niğde’deki geçlerimize sahip çıkmaktı. Onları spora teşvik etmek ve kötü alışkanlıklardan, tabletten, bilgisayardan farklı ortamlardan uzak tutabilirsek ne mutlu. İnşallah bunu da yapıyoruz, başarıyoruz. Arkadaşlarımız çok gönülden çalışıyorlar. Ben bütün Belediyespor camiasına da teşekkür ediyorum ”dedi.

Haber ve fotoğraflar: Enes Can Özmen – Niğde

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu