Telefonda Voleybol

0
90

Voleybol, her takımda altı oyuncu bulunan on iki oyuncudan oluşan popüler bir spor oyunudur. 1895’te William Morgan tarafından icat edildi. Başlangıçta Mintonette olarak adlandırıldı. Zamanla, oyun büyük bir eğlenceye dönüştü. Ve dünyanın en ünlü sporlarından biri oldu.

Dünya çapında yüzlerce şampiyona turnuvası ve yarışma düzenleniyor. Çoğu voleybol severin hafta sonları dışında dışarıda oynama fırsatı olmadığından, bu muhteşem oyuna katılmak için telefonunuzu kullanabilirsiniz. Bu oyunlar fiziksel sağlığınızı iyileştirmese de dünyanızı değiştirecek.

İşte telefonunuzda oynayabileceğiniz en iyi on çevrimiçi voleybol oyunu.

1. Plaj Voleybolu 3D
Plaj Voleybolu dünyanın farklı yerlerinde oynanmaktadır. Ve dünyanın en popüler dördüncü plaj oyunu seçildi. Oyun, iki oyuncu ve üç kişilik bir setten oluşan iki takımdan oluşur. Oyunun orijinaline benzer kuralları var. Oyunu başlatırken, bir avatar seçme fırsatınız olacak. Tercihinize bağlı olarak bir erkek veya kadın karakter için gidebilirsiniz. Her seviyede beş maç seti vardır. Bu nedenle, ilerlemek için hepsini tamamlamanız gerekecek.

2. Voleybol şampiyonası
Bu oyun, sırasıyla altı oyuncuya sahip iki takımdan oluşur. 3D grafiklere sahip olmasa da, oyun oynamak eğlencelidir. Tek kişi olarak değil, takım olarak oynuyorsunuz. Oyuna girdiğinizde 36 takımdan oluşan bir turnuva oynuyorsunuz. Oyun becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak hızlı eşleşmeler mevcuttur.
3. Voleybol Şampiyonları 3D
Oyunu yükledikten sonra, otomatik olarak para yatırmadan bedava dönüşler alacaksınız. Ayrıca avatarınızı saç yönü, ten rengi, gömlek ve göz rengine göre seçebileceksiniz. Bu oyun size kaydolurken 100 bedava dönüş ve çok çeşitli özelleştirme özellikleri verecek. Burada bulduğunuz özelleştirme özelliklerinin çoğu genellikle ücretsizdir. Madeni paralarınızı kullanarak başka özelleştirme seçenekleri satın almanız gerekecek. Ana ekranın sağ tarafında, kayıt için depozitosuz ücretsiz dönüşler alıp almadığınızı kolayca görebilir, Saldırı, Savunma, Hizmet ve Hız gibi çeşitli iyileştirmelerdeki yükseltmelerinizi takip edebilirsiniz. Ayrıca koçunuz ve takım arkadaşınız hakkında daha fazla bilgi edineceksiniz. Başladığınızda otomatik olarak bir koç alamadığınız için, birini işe alırken depozito olmadan ücretsiz dönüşler kullanmanız gerekecektir.

4. Spike master voleybolu
Çevrimiçi oynamak için ideal bir voleybol oyunu arıyorsanız, bu sizin için iyi olacaktır. Oyun Unity tarafından geliştirilmiştir. Ve takım rotasyonu, oyuncu pozisyonu ve savunma stratejileri ile birlikte gelir. Uygulamayı başlattığınızda, oyunun nasıl oynanacağına dair kısa bir eğitim gösterilecektir. Dili değiştirebilir, farklı oyuncu adlarını etkinleştirebilir, top türünü ve gölge efektlerini seçebilirsiniz.

5. Çöp Adam voleybolu
Bu, plaj voleybolunun bir başka popüler versiyonudur. Grafikler süslü ve oyun pürüzsüz. Oyunu oynamayı seçtiğinizde, mevcut farklı oyun modlarına yönlendirileceksiniz. Oynamaya başlamadan önce, oyunu anlamak için eğitim modunu kontrol etmek önemlidir. Farklı oynatma seçenekleri için reklamları izlemeniz gerekecektir.

6. Dünya Şampiyonu
Bu oyun Unity tarafından geliştirilmiştir. Ve iyi sezgisel kontrollere ve gerçekçi grafiklere sahiptir. Oynamaya başladığınızda, karakterleri geliştirmeniz gerekecek. Erkek veya dişi olarak tercih edebilirsiniz. Çevikliğin ve gücün seçtiğiniz ülkeye bağlı olduğunu unutmayın. Bunu yaptıktan sonra karakteri değiştiremezsiniz. Oyunu anlamak ve oynamak basittir.

7. Plaj voleybolu
Bu muhteşem 2D oyun oldukça kolay oynanışa ve iyi görsellere sahip. Uygulamayı başlattıktan sonra, otomatik olarak tek veya çift olmak üzere iki oyunculu modlara sahip iki puan alacaksınız. Tekli modda AI ile oynayabilir, ikili modda bir tanıdık ile oynayabilirsiniz. Oyun, daha yüksek seviyelere geçmenize yardımcı olacak birkaç karakterden oluşuyor.

8. Voleybol şampiyonası 2014
Bu oyunun, çıktıktan sonra bile kaydedip devam edebileceğiniz altı farklı versiyonu var. Oyununuzdaki Hızlı Eşleştirme Seçeneği kilitliyse, reklamları kaldırmak ve kilidini açmak için bir uygulama içi satın alma işlemi yapmanız gerekir. Oyunu oynamaya başladığınızda ayrıca bir eğitim alırsınız.

9. VoleybolSim
Voleybol oynamayı seviyorsanız, bu oyun en iyi görsel simülatörlerden biridir. Oyunu başlattıktan sonra, birçok seçenek elde edeceksiniz. Ayarlar’ı seçerek oyunda değişiklik yapabilirsiniz. Değiştirebileceğiniz oyuncu özelliklerinden bazıları boy, cinsiyet ve ten rengini içerir.

10. Piksel Voleybolu
Pixel volley, telefonunuzdan kolayca erişebileceğiniz hızlı ve akıcı bir oyundur. Oyunun basit animasyonları, basit kontrolü ve büyük değeri var.

Çözüm
Bir voleybol oyununun ve slot oyunlarının keyfini çıkarmanın en iyi yolu, onu açık havada aileniz ve arkadaşlarınızla oynamaktır. Sadece dayanıklılığınızı artırmakla kalmayacak, aynı zamanda sağlığınızı da iyileştirecektir. Dışarıda oynama şansınız yoksa, akıllı telefonunuzu kullanarak her zaman tek başınıza oynayabilirsiniz. Bu yazıda tartıştığımız tüm oyunlar, evinizin rahatlığında kolayca indirilebilir ve erişilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here