Genel HaberlerManşet

Teşekkürler TVF: Dört haftada 46 Canlı Maç Yayını

Türkiye Voleybol Federasyonu 2020-2021 Sezonuna maç yayınları konusunda bomba gibi girdi.
Misli.com Sultanlar Ligi isim sponsorluğunda da açıklandığı üzere, pandemi süreci sebebiyle salonlara seyircilerin alınmadığı bir ortamda başlayan lig maçları, TVF ve çözüm ortaklarının çabalarıyla televziyon ve internet üzerinden voleybol severlere ulaşıyor.

Misli.com Sultanlar Ligi’nde TRT Spor2 ile misli.com web TV aracılığı ile, AXA Sigorta Efeler Ligi’nde ise TRT Spor2 ile birlikte TVF’nin Youtube kanalı haftanın maçlarını naklen yayınlayarak hizmet verdikleri gibi, gerek Sultanlar Ligi gerekse Efeler Ligi maçları iki gün içinde TVF’nin ve Misli.com web TV’nin sayfalarına yüklenerek, voleybol severlerin, antrenörlerin, hakemlerin, gözlemcilerin, basın mensuplarının maçları diledikleri zaman, merak ettikleri pozisyonları durdurup, yavaşlatıp defalarca  seyretmelerine de imkan sağlanıyor.

2020-2021 Sezonunun başlaması ile birlikte hafta içi oynanacak 4. hafta maçları da dahil olmak üzere Misli.com Sultanlar Ligi’nde 27 maç,
AXA Sigorta Efeler Ligi’nde de 19 maç canlı olarak yayınlandı.

Msili.com Sultanlar Ligi’nde dördüncü hafta ile birlikte toplam 29 maç oynanırken, bunlardan 9 maç TRT Spor 2, 16 maç Misli.com web TV ve 2 amç da TVF Youtube kanalından yayınlandı.
Efeler Ligi’nde ise dördüncü hafta ile birlikte toplam 30 maç oynanırken, dört haftalık süreçte 8 maç TRT Spor 2’den yayınlanırken, 11 maç da TVF Youtube kanalı aracılığı ile voleybol severlere ulaştı.

Seyircilerin salonlara alınmaması sebebiyle özellikle Anadolu’da büyük bir merakla beklenen Efeler ve Sultanlar Ligi maçlarını bu vesile ile izleyebilme imkanı yaratan uygulamalar camiada büyük memnuniyet uyandırırken, özellikle internet üzerinden yayınların maçlardaki görüntü kalitesinin çok yüksek olması da seyir zevkini üst seviyeye çıkartıyor.

Voleybol Aktüel olarak; bu zorlu süreçte lig maçlarının biz voleybol severlere ulaşmasındaki çabaları için Türkiye Voleybol Federasyonu’na, maç yayınlarındaki katkıları sebebiyle TRT Spor2 ve Misli.com Web TV’ye teşekkür ederiz.

Başarıları ve çözüm odaklı çalışmalarını memnuniyetle takip ettiğimiz Türkiye Voleybol Federasyonu’nun günün her saati voleybol maçlarına ve programlarına ulaşabileceğimiz ve hayalimiz olan Voleybol TV konusunu da el atmasını ve bunun müjdesini vereceği anı sabırsızlıkla beklediğimizi iletmek istiyoruz.

Her şey hayal etmekle başlar, Voleybol TV neden olmasın?

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu