Efeler LigiLiglerManşet

TFL Altekma’dan Arkas Spor’a teşekkür ziyareti

Önümüzdeki sezon AXA Sigorta Efeler Ligi’nde yer alacak olan TFL ALTEKMA, altı yıldır destek aldığı ve bu sezon aynı ligde birlikte mücadele edeceği rakiplerinden Arkas Spor’u ziyaret ederek bu süreçteki katkılarından dolayı teşekkür plaketi taktim etti.

Arkas Holding binasındaki ziyarete Altekma adına, Kulüp Başkanı Melih Sebastien Durmuş, Basın Sözcüsü Cevat Başcı ve Yönetim Kurulu Üyesi Can Gürsel katıldı.
TFL Altekma heyetini, Arkas Spor Aşbaşkanı Cenk Değer ve Yönetim Kurulu Üyesi Atıf İnönü konuk etti.
Ziyaret sonrası Cevat Başcı, Arkas Spor’un Türk voleyboluna başarılarıyla önemli hizmetlerde bulunup ülkemize ilkleri yaşattığını belirterek, “Arkas Spor ile altı yıl boyunca 1.Lig’de çok uyumlu bir işbirliği gerçekleştirdik ve bize ciddi destekleri oldu. Kulübümüz bu sezon Efeler Ligi’ne yükseldi ve Arkas Spor ile aynı ligde mücadele edeceğimiz için bu işbirliği noktalandı.  Tüm bu süreçte Arkas Spor’dan aldığımız genç oyunculara güzel ve huzurlu bir ortam sağlayarak onların gelişimine katkı sağlayabildiğimiz için çok mutluyum. Onların uzun yıllar TFL Altekma’ya, Arkas Spor’a ve Türk voleyboluna başarılı bir şekilde hizmet edeceklerine olan inancım tam. Geride bıraktığımız altı sezonda tüm Arkas Spor yönetiminden, teknik ve idari heyetten müthiş destek gördük. Tüm bu güzel sezonlar için tecrübelerini bizimle paylaşan Arkas Spor Yönetim Kurulu Üyeleri Cenk Değer, Atıf İnönü ve Bahadır Osman’a, teknik anlamda sürekli takımımızın yanında olan Glenn Hoag’a ve tüm kulüp personeline sonsuz teşekkür ediyoruz” dedi.
Ziyaret sonunda TFL ALTEKMA yönetimi tarafından Arkas Spor Asbaşkanı Cenk Değer’e kulübümüze yaptıkları hizmet ve destekten dolayı teşekkür plaketi takdim edildi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu