1. LigErkekler

Torul nereye koşuyor?

Bir dönem Efeler Ligi’nde de yer alan ardından gerileme dönemi giren Torul Gençlik takımı için Gümüşhane’de gerçekleştirilen girişimler sonunda voleybolun devam edebilmesi için ortak noktada buluşulmuş ve bizde Torul ve voleybol için bu güzel gelişmeyi sizlere duyurmuştuk.

İlgili haberimizi okumak için tıklayınız.

Ancak aradan 4 ay geçmesine rağmen hiç bir somut adım atılmaması ve özellikle sosyal medya aracılığı ile bizlere gelişmeleri aktaran Torullu dostlarımız, pek de iyi haberler vermiyorlar maalesef.

Türkiye, Torul’u voleybol ile, Torul Gençlik ile duydu, tanıdı. Bugünkü adı ile Efeler Ligi’ne çıktığından televizyonlar onlarca dakika canlı yayında Torul ve voleybol aşkını duyurmak için Torul’a geldiler. Yazılı ve görsel basında Torul yıllarca yer aldı.

Ancak bugün gelinen nokta, bizim gibi Anadolu’da voleybolun gelişmesi için emek harcayan voleybol gönüllülerini derinden üzüyor.

Gümüşhane’nin milletvekilleri Sivil Toplum Kuruluşları, Belediyeleri, sanayi ve hizmet işletmeleri, yıllarca voleybol yolu ile Torullu gençlerin spor ve meslek edinmelerine, öğretmen olmalarına olumlu etkisi ile kente çok önemli hizmetler veren Torul Gençlik voleybol takımına sahip çıkmalı.

Bu değer yok olmamalı! Torul’daki tek altın Koza firmasında olan değildir’ Torul’un en değerli madeni Torul Gençlik Takımıdır.

Voleybol Aktüel

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu