Avrupa

Trentino Itas’ta bir yıldız doğuyor

Srecko Lisinac, Trentino Volley formasıyla 116 maç oynadı ve 1.097 sayı ortalaması tutturdu.

Lisinac’ın Sırp milli takımındaki ilk dönemleri özellikle şanslı değildi; VNL’de Rimini’de Slovenya’ya karşı oynanan ilk maçın ilk setinde sağ ayak bileğindeki sakatlığı geçirdi ve bu durum onun geri kalan maçlarda oynamasını engelledi. Ancak şimdi Srecko Lisinac’ın durumu iyiye gidiyor ve Eylül ayında yapılacak Avrupa Şampiyonası hazırlıklarında yeniden başlamaya hazır olmak için Belgrad’da her gün çalışıyor.

“En iyi durumuma ulaşabilmek için her gün belirli bir fizyoterapi programı yürütüyorum. Tekrar zıplamaya başlamadım ama neyse ki bir süredir hiç ağrı hissetmiyorum. Sakatlandığımdan beri iyileşmek için çalışmaya devam ettim, önce on beş gün kaldığım Rimini’de, yine birçok canlı maçın ardından, daha sonra küçük Luka’mla biraz daha zaman geçirebilmek için evde ailemle birlikte. ”.

“Tokyo Olimpiyatları mı? VNL’de finale tesadüfen gelmeyen Brezilya ve Polonya’yı çok formda gördüm ancak Rusya ve İtalya kesinlikle favoriler arasında olmalı, özellikle de Alessandro Michieletto bu şekilde büyümeye devam ederse. Rimini’de onunla tanıştım ve onunla konuştum: daha da güçlendi ve … daha uzun oldu! Itas Trentino ona çok güvenecek; Geçmişten farklı, genç ve büyük potansiyele sahip bir takım olacak, çünkü bu kadar çok perspektif oyuncusu dahil edildi. Örneğin, geçtiğimiz yıllarda Milano’da değerini kanıtlamış ve Trento’da daha da büyüyecek olan Sbertoli’yi de düşünüyorum. İyi bir oyun seviyesi yaratmak için yapılacak çok iş olacak, ancak Trentino Volley için her şey mümkün. 2019’da kazanılan unvanı korumaya çalışan Sırbistan ile oynayacağım Avrupa Şampiyonası’ndan sonra Eylül’de görüşürüz” dedi.

Ufficio Stampa – Trentino Volley Srl

https://youtu.be/JIU9EkPnEZI

https://youtu.be/Xyyzg2dw7JY 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu