Genel Haberler

Tunç Afşar: Bizleri onurlandıran Mehmet Akif Üstündağ’a teşekkür ederiz

Türkiye’nin ilk FIVB lisanslı menajerlik ajansı Shining Stars tarafından 25 Ocak Cumartesi günü İstanbul’da gerçekleştirilen ” Voleybolda doğru ebeveynlik ve aile modeli” kliniğinin tadı damaklarda kaldı.
Sınırlı bir kontenjan ile gerçekleştirilen etkinlikte katılımcılar, çok önemli bir konuda en yetkili konuşmacılar tarafından anlatılanlar ile aydınlandılar.
Görülen o ki bu tür etkinliklere çok ihtiyaç var.  Konu ile ilgili olarak bu verimli kliniği organize eden Shining Stars Genel Müdürü Tunç Afşar’ın düşüncelerini sorduk:

Shining Stars Genel Müdürü Tunc Afşar, ” Türk voleybolu adına çok önemli bir klinik yaptığımızı düşünüyorum. Konuklarımız çok önemli konulara değindiler. Reşat Yazıcıoğulları alt yapılarda antrenör-oyuncu-ebeveyn sorunlarına değindi. Sevgili Neslihan Demir Güler 14 yaşında kendisinden voleybolcu olamayacağının söylendiğini anlattı. Psikoloğumuz Arda Coşkun, ebeveynlerin çocuklarına nasıl davranması gerektiğini örneklerle anlattı. Son Milli maçtaki anlatımı ile gönüllerde bir kez daah taht kuran sevgili Başak Koç, hem ortamın interaktif olamsını sağladı hem de kendi tecrübelerini paylaştı. Kontenjanımız kısıtlı idi ve bu kontenjanı kendi sporcu ailelerimiz ilk günden doldurmuştu. İlginin fazlalığı karşısında ek kontenjan açtık. Ama gene de herkese yetmedi. Yakın zamanda tekrar yapmayı planlıyoruz. Ayrıca bu yoğun gündemin de bizleri onurlandıran federasyon başkanımız Akif Üstündağ’a ayrıca teşekkür ederiz. Kendisi de sporcuların gelişiminde velilerinin öneminden bahsetti. Hem konuklarımıza hem katılanlara bir kez daha teşekkür ederiz.” diyerek düşüncelerini açıkladı.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu