AvrupaDünyaManşetMilli Takımlar

Türk Voleybolu 1 günde 3 yarı final maçına çıkacak

Türk Voleybolunun 3 Yarı Finalli Cumartesi günü. Üç yarı final maçımız da Türkiye saati ile hemen hemen aynı anda başlayacak. Biri Dünya, ikisi Avrupa Şampiyonası ölçeğinde olan yarı finallerde iki rakibimiz İtalya diğer ise Fransa.

İşte Türk Voleybolunda 3 Yarı Finalli Cumartesi gününün içeriği:

A Takım düzeyinden başlayacak olursak;
Filenin Sultanları Ankara’da devam eden 2022 FIVB Voleybol Milletler Ligi Yarı Finalinde İtalya ile karşılaşacak. Karşılaşma 16 Temmuz Cumartesi günü saat.18.30’dan itibaren Türkiye’nin 1 numaralı kanalı TRT 1’den naklen yayınlanacak. Millilerimiz İtalya’yı geçtiği takdire Brezilya – Sırbistan Yarı Finalinin galibi ile altın madalya için karşılaşacak.

 

 

U21 Kadın Milli Takımımız 2022 U21 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda 16 Temmuz Cumartesi günü TSİ 18.30’da ev sahibi İtalya ile karşılaşacak. Mücadeleyi, İtalya Voleybol Federasyonu YouTube kanalı canlı yayınlayacak. Milli Takımımız İtalya’yı geçtiği takdirde Polonya – Sırbistan Yarı Finalinin galibi ile altın madalya için karşılaşacak.

 

 

U22 Erkek Milli Takımımız ise Polonya’da ülkemizi temsil ettiği 2022 U22 CEV Avrupa Voleybol Şampiyonası’nda 16 Temmuz Cumartesi günü TSİ 18.00’de Fransa ile karşılaşacak. Millilerimiz Fransa’yı geçtiği takdirde İtalya – Polonya Yarı Finalinin galibi ile altın madalya için karşılaşacak.

 

 

En büyük dileğimiz, 17 Temmuz Pazar gününe 3 finalle ulaşmak.

Filenin Sultanları, U21 Kadın ve U22 Erkek Milli Takımlarımıza yarı final maçlarında başarılar diliyoruz.

Voleybol Aktüel

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu