2. LigErkeklerLigler

Türkiye Şehit Aileleri (TÜRŞAD) Eskişehir’de hedefe ulaşmak istiyor

Bitlis’in Adilcevaz ilçesinin TVF Erkekler Voleybol 2. Ligi’nden 1.Lig’e yükselme yolunda mücadele eden Adilcevaz GKY-DER TÜRŞAD Erkek Voleybol Takımı, Eskişehir’de maçların başlamasını iple çekiyor.

Aralarında şehit yakınları, polis, güvenlik korucusu, mahalli sanatçı ve esnafın bulunduğu bir grup gönüllü, kurdukları voleybol takımıyla ligde başarılı sonuçlar elde ederek, ilçe sakinlerine voleybol dolu günler yaşatan, bölgeye voleybol aracılığıyla spor ve heyecan dolu günler getiren TÜRŞAD, sezon ortasından itibaren deneyimli oyuncuları kadrosuna katarak bölgeye TVF Erkekler Voleybol 1.Ligi coşkusunu yaşatmak istiyor.
Hedefe ulaşmak için oldukça tecrübeli bir ekip kuran Bitlis Adilcevaz temsilcisi, hatırlanacağı gibi grubunu lider tamamlamıştı.

Takımın teknik patronu Serhat Şimşek yaptığı açıklamada ‘Ekibim tecrübeli, ekibime güveniyorum. İnşallah Bitlis’e bu gururu yaşatırız. Ekip olarak üç aşamalı bu serüvenin ilk kısmını geçtik. İnşallah önümüzdeki iki aşamayı da geçeriz. Turnuvaya güzel bir başlangıç yapmak oldukça önemli, bunun farkındayız. Biz de iyi bir takımız. Tecrübeli bir ekibiz ve bunun faydasını göreceğiz. Tüm ekiplere başarılar diliyorum. Kazasız belasız yarı final olmasını temenni ederim.’ diyerek görüşlerini belirtti.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu