Genel HaberlerManşet

Türkiye Voleybol Federasyonu’ndan Edirne Valiliği’ne Ziyaret

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkan Vekili Alper Sedat Aslandaş, Oturarak Voleybol Koordinatörü Onur Hoşnut ve Fabrika Voleybol Koordinatörü Fuat Fırat, Edirne Valisi Yunus Sezer’i makamında ziyaret etti.

Federasyonumuz tarafından yürütülen ve Haziran ayında final etkinliği gerçekleştirilecek olan Erasmus+ Gençlik projesi “Advan+AGE”in final maçı etkinliği ve konferansına ev sahipliği yapacak olan Edirne’de yapılması öngörülen hazırlıklara ilişkin kendisine brifing verildi ve Valilik tarafından verilebilecek destekler ele alındı.

Edirne Valisi Sezer, Edirne’nin spor alanındaki tarihi konumu ve gelişme potansiyeline dikkat çekerek, özellikle Balkan platformundaki ülke ve şehirler ile spor alanında artan iş birlikleri ve ev sahipliği yapılacak organizasyonlara değindi ve Edirne’yi bir spor kenti yapmak istediklerini belirtti.

Sezer, TVF tarafından gerçekleştirilecek faaliyetlere de memnuniyetle destek olacaklarını ifade etti.

Başkan Vekili Aslandaş da, TVF Başkanı Sayın Mehmet Akif Üstündağ’ın, aynı zamanda Balkan Voleybol Birliği’ndeki (BVA) etkin konumuna değinerek, federasyon olarak bölgede voleybolun gelişmesi için her türlü desteği vermeye hazır olduklarını dile getirdi.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu