Genel Haberler

Türkiye’nin En Havalı Radyosu’nda Konuğumuz Afyon Belediyesi Yüntaş

1962 yılından 2004 yılına kadar Meteorolojinin Sesi Radyosu adıyla kısa dalgadan yayın yapmakta olan, 2004 tarihinde Ankara’da FM bandı 92.4 frekansından Meteor Fm adıyla yayın hayatına sürdüren ve 1 Şubat 2008 tarihinden itibaren de tekrar “Meteorolojinin Sesi Radyosu” olarak yayınlanmaya devam eden Türkiye’nin En Havalı Radyosu ‘Meteorolojinin Sesi Radyosu’nda bu hafta sonu, 31 Mayıs Pazar günü yine voleybol konuşulacak.

Deneyimli radyocu Yüce Er’in hazırlayıp sunduğu ‘Spor Her Yerde’ programında 31 Mayıs 2020 Pazar günü saat 14.15 – 16.00 saatleri arasında, Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek ile AXA Sigorta Efeler Ligi’ne yeniden yükselen Afyon Belediyesi Yüntaş Spor Kulübü Murat Öner ile ile Başantrenör Burak Hascan konuk olarak katılacaklar.

Voleybol gündemi ile gelecek sezonun nabzının tutulacağı, Afyonkarahisar’da voleybol ve yeniden Efeler Ligi konularının konuşulacağı yine voleybol dolu bir 45 dakika sizleri bekliyor.

Programın Yayın Akışı Şöyle:
14.15-15.00
*Savaş Eskigülek – Voleybol Aktüel Genel Yayın Yönetmeni
*Murat Öner – Afyon Belediyesi Yüntaş Başkanı
*Burak Hascan – Afyon Belediyesi Yüntaş  Başantrenör

15.15-16.00
* Cahit Yavuz – Spor Yazarı
* Özgür Şahiner – Spor Yazarı

İnternet üzerinden “Meteorolojinin Sesi Radyosu” na ulaşmak için tıklayınız.

Bu adresinde Canlı Yayın yazan bölümü tıklayarak ve aşağıdaki frekanslardan “Meteorolojinin Sesi Radyosu” na ulaşabilirsiniz.

 

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu