Genel Haberler

Türkiye’nin En Havalı Radyosu’nda Yine Voleybol Konuşacağız

1962 yılından 2004 yılına kadar Meteorolojinin Sesi Radyosu adıyla kısa dalgadan yayın yapmakta olan, 2004 tarihinde Ankara’da FM bandı 92.4 frekansından Meteor Fm adıyla yayın hayatına sürdüren ve 1 Şubat 2008 tarihinden itibaren de tekrar “Meteorolojinin Sesi Radyosu” olarak yayınlanmaya devam eden Türkiye’nin En Havalı Radyosu ‘Meteorolojinin Sesi Radyosu’nda bu hafta sonu yine voleybol konuşulacak.

Deneyimli radyocu Yüce Er’in hazırlayıp sunduğu ‘Spor Her Yerde’ programında 16 Mayıs 2020 Cumartesi günü saat 14.15 – 16.00 saatleri arasında, Genel Yayın Yönetmenimiz Savaş Eskigülek ile AXA Sigorta Efeler Ligi’ne yükselen TFL ALTEKMA Başantrenörü Levent Matmeriçli ile Vestel Venus Sultanlar Ligi’ne yeniden yükselen Sarıyer Belediyespor Kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Özgür Akman konuk olarak katılacaklar.

TVF’nin ligler konusunda aldığı karar ve liglerin geleceği konuları ile bir üst lige çıken iki takımın yeni yükseldikleri ligler ve ligelrin oluşumu ile hedefleri hakkında yine voleybol dolu bir 45 dakika sizleri bekliyor.

Programın Yayın Akışı Şöyle:
14.15-15.00
*Savaş Eskigülek – Voleybol Aktüel Genel Yayın Yönetmeni
*Levent Matmeriçli – TFL Altekma Başantrenörü
*Özgür Akman – Sarıyer Bld.Spor Kulübü Voleybol Şubesi Sorumlusu

15.15-16.00
*Ömer Koçşan – Spor Yazarı
*Özgür Şahiner – Spor Yazarı

İnternet üzerinden “Meteorolojinin Sesi Radyosu” na ulaşmak için tıklayınız.

 

Bu adresinde Canlı Yayın yazan bölümü tıklayarak ve aşağıdaki frekanslardan “Meteorolojinin Sesi Radyosu” na ulaşabilirsiniz.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu