Genel Haberler

Türkoğlu Gençlik, 2.Lige doğru yelken açtı

Voleybol Kadın Bölgesel lig grup müsabakalarında Kahramanmaraş'ı temsil eden Türkoğlu Gençlik ve Spor, Kadın Voleybol takımı lig final grubuna ikinci maçında da kazandı.

Voleybol Kadın Bölgesel lig grup müsabakalarında Kahramanmaraş’ı temsil eden Türkoğlu Gençlik ve Spor, Kadın Voleybol takımı, final grubunda oynadığı iki maçı da kazandı.

Kahramanmaraş’ı temsil eden Türkoğlu Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Voleybol takımı 2. Lig yolunda emin adımlarla devam ediyor.

Türkoğlu Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Voleybol takımı, ikinci maçında G.Antep Burak Eğitim Spor ile 22 Haziran Çarşamba günü karşılaştı.

Osmaniye Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmada Türkoğlu Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Voleybol takımı, ikinci maçında G.Antep Burak Eğitim Spor’u 3-0 mağlup etti ve 2’de 2 yaptı.

SON MAÇINI KAZANIRSA 2.LİGDE

Son maçında kendisi gibi 6 puanlı Hatay Akdeniz Tüsaniş Voleybol ile 23 Haziran Perşembe günü saat 14:00’de Osmaniye Spor Salonunda karşılaşacak olan Türkoğlu Gençlik ve Spor Kulübü Kadın Voleybol takımı, bu maçı da kazandığı takdirde TVF Kadınlar Voleybol 2.Ligi’ne yükselecek.

Müsabakalara K.Maraş Dernekleri Akdeniz Federasyon Başkanı Cengiz Biber, Osmaniye K.Maraşlılar Dernek Başkanı Av. Mehmet Altun, Mali Müşavir İbrahim İmalı, İş insanı Adem Küpeli, Emekli Bürokrat Metin Karaçam, Eğitimci İsmail Altun, Eğitimci Fatih Çakmak, İş insanları Mustafa Narlıoğlu ve Muhammed İmalı, Bürokrat Yahya Gürsoy, Osmaniye Tarım İl Müdürü Mustafa İlmeç başta olmak üzere bir çok Türkoğlu gönüllüsü maçı izleyerek takımlarına destek oldular.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu