Altyapılar

TVF Antalya İl Temsilcisi Kenan Gürkan takımını Yarı Finallere taşıdı

Yıllarca salon ve plaj voleybolunda hakemlik yaptıktan sonra halen TVF Antalya Voleybol İl Temsilcisi olarak voleybola hizmet eden ve aynı zamanda Mecdude Başakıncı Orta Okulu’nda görev yapan Kenan Gürkan, çalıştırdığı küçük kız voleybol takımını Türkiye Yarı Fnalleri’ne taşıdı.

Gürkan ve öğrencileri Kırkkale’de tamamlanan grup maçlarında oynadıkları tüm maçları kazanarak grup birincisi oldu ve Türkiye Yarı Finalleri’nde gitmeye hak kazandı.

Gürkan sosyal medya aracılığı ile yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: ‘Teşekkürler kızlarım. Katkılarından dolayı okul müdürümüz İbrahim Canbazoğlu’na, Okul Aile Birliğimize, Müdür Yardımcılarımıza,tüm öğretmenlerimize,Okul Beden Eğitimi Zümreme,Sporcu velilerimize, sporcularımızın oynadıkları; Antalya Gençlik ve Spor Kulübü’ne, Akdeniz Bilgi Spor Kulübü’ne, DSİ Spor Kulübü’ne,Antrenörlerine ve bizi yalnız bırakmayan Özge Polat’a katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum’

Okul sporlarında çalıştırdığı takımlarla başarılı olan Kenan Gürkan’ın daha önce aynı okulun Yıldız Erkekler kategorisi futbol takımı ile elde ettiği Türkiye Şampiyonluğu da bulunuyor.

Beden Eğitimi Öğretmeni olarak görev yaptığı okulda özellikle Okul Müdürü İbrahim Canbazoğlu’nun büyük desteğini gören Kenan Hoca ve Beden Eğitimi Zümresi ile birlikte , Antalya’nın okul sporlarındaki organizasyonlarda bireysel ve takım sporları alanlarında 17 branşta 45 takımlar en fazla sayıda öğrenci ile katılan tek takımı olma özelliğini de elinde bulunduruyor.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu