Genel Haberler

TVF Başkanı Üstündağ ile Milli Takım Kaptanlarımız, Brand & Sport Summit 2019’a Katıldı

Markaların spora ilgisini ve spor sektörünün görünürlüğünü artırmak amacıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen Brand & Sport Summit, Volskwagen Arena’da markalar dünyası ile spor endüstrisini bir araya getirdi.

AXA Sigorta Değerler Ortaklığı panelinin ilk bölümünde gerçekleşen voleybol oturumunda; TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, AXA Sigorta CEO’su Yavuz Ölken, A Milli Kadın Voleybol Takımımızın Kaptanı Eda Erdem Dündar ve A Milli Erkek Voleybol Takımımızın Kaptanı Selçuk Keskin, Brand & Sport Summit 2019’da izleyicilerle buluştu.

Volkswagen Arena’da gerçekleştirilen Brand & Sport Summit 2019’da konuşan Üstündağ, voleybol camiası olarak örnek olmak istediklerini belirterek, “Kavga, gürültü içinde olmamalıyız. Hepimiz aynı takımdayız. Voleybol inşallah daha güzel günler yaşayacak.” dedi.

Kavgayla bir şey elde edilemeyeceğini aktaran Üstündağ, “Voleybol camiası, birlik beraberliği sağlayan bir camiadır. Aile olarak biz herkese örnek olmalıyız. A Milli Kadın Voleybol Takımımız, 7-12 Ocak’ta Hollanda’da olimpiyat elemesi oynayacak. Halkımızı yine sokaklara dökecek ve gurur duyulacak bir tablo oluşturmak istiyoruz.” diye konuştu.

A Milli Kadın Voleybol Takım Kaptanı Eda Erdem Dündar ise voleybolda 19. yılını tamamladığını vurgulayarak, şunları söyledi:

“Başladığım dönemde takımın iki topu vardı, tesis yoktu, sponsorluk hiç yoktu. 2003 yılındaki Avrupa ikinciliği sonrası, sponsorların da yardımıyla tüm Türkiye’de voleybol tanınmaya başlandı. Federasyonumuzun büyük katkısı oldu. İlgi alaka da voleybolu marka haline getirdi. Küçük çocukların voleybola yönelmesinde Avrupa Şampiyonası büyük etken. Şimdi inanılmaz tesisler, çok güzel sponsorluklar var. Avrupa’nın sayılı liglerinden biriyiz.”

A Milli Erkek Voleybol Takım Kaptanı Selçuk Keskin de bir çıkış yakaladıklarını belirterek, “Güzel jenerasyon var. Zaman geçtikçe daha iyi seviyeye geleceğiz. Bunu devam ettirecek ekip alttan geliyor. Kadın milli takımının başarıları da bizi motive ediyor, ayakta tutuyor. Daha iyisini yapacağımızı gösteriyor.” değerlendirmesinde bulundu.

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu