Genel HaberlerManşet

TVF Resmi Mobil Uygulaması Güncellendi

Tüm voleybol severlerin anlık olarak voleybol ile ilgili bütün bilgilere ulaşabilmesini sağlayan Türkiye Voleybol Federasyonu’nun resmi mobil uygulaması güncellendi.

Yenilenen güncellemeyle birlikte, voleybol severler artık bütün lig ve kupalara (AXA Sigorta Efeler Ligi, Misli.com Sultanlar Ligi, TVF Erkekler 1. Ligi, Sigortashop Kadınlar 1. Ligi, AXA Sigorta Kupa Voley) aynı anda abone olabilirken, sadece istediği takım veya lig özelinde de bildirim alabilecek.

Bütün bunların yanı sıra;

Maç sonuçlarını ve duyuruları bildirim olarak alabilirsiniz. (Dilerseniz ayarlar menüsünden bildirim ayarlarınızı güncelleyebilirsiniz ve TVF ile geribildirim üzerinden iletişim kurabilirsiniz.)

Fikstür ve maç takviminde bulunan maçları mesaj, kullandığınız sosyal medya hesaplarından paylaşabilirsiniz. (Paylaşacağınız maçlar henüz oynanmamış ise arkadaşlarınızı maçlara davet edebilirsiniz, eğer oynanmış ise maç sonucunu paylaşabilirsiniz)

Voleybol salonları ile anlık olarak iletişim kurabilirsiniz (Tek tık ile salonları arayabilir, haritalar ile bulunduğunuz yerden salona yol tarifini alabilirsiniz.)

TVF resmi mobil uygulaması “Erişilebilir her uygulama engelliler için bir özgürlüktür” projesi kapsamında geliştirilmiş olup, görme engelli kullanıcılar için de gereken bütün desteği içermektedir.

Mobil uygulamayı; Google Play ve App Store dan “Türkiye Voleybol Federasyonu” adı ile aratarak indirebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki linklerden ve QR kodlar ile de uygulamaları indirebilirsiniz.

iOS: https://itunes.apple.com/us/app/türkiye-voleybol-federasyonu/id1348329890
Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tvf.tvfmobil

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu