Genel Haberler

TVF’de İşitme Engelliler Spor Kulüpleri Tanışma ve Değerlendirme Toplantısı Yapıldı

İşitme Engelliler Spor Kulüplerinin Tanışma ve Değerlendirme Toplantısı Ankara’da yapıldı.

Ankara Volley Hotel Toplantı Salonu’nda düzenlenen toplantıya TVF Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Genel Sekreteri Av. Nihal İşçi, TVF Kurum Avukatı Merve Burcu İlhan, İşitme Engelliler Erkek Milli Takım Başantrenörü Osman Çarkcı ve kulüp temsilcileri katıldı.

Toplantıda; İşitme Engelliler branşının Türkiye Voleybol Federasyonu’na dahil olma süreci, Türkiye Şampiyonası statüsü, sporcu lisans ve transfer talimatları ve geleceğe ilişkin planlamalar hakkında konular ele alındı.

TVF Başkanı Üstündağ toplantıda yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Hepiniz hoş geldiniz. Bugün hep beraber bir araya gelerek tanışalım, kaynaşalım istedik. Öncelikle hepimizin ortak paydası voleybolu geliştirmek, yaşatmak, ülkemizi gururlandırmak ve ülkemiz adına güzel işler yapmaktır. Bildiğiniz üzere İşitme Engelliler branşının Türkiye Voleybol Federasyonu’na dahil olma süreci oldu. Bu süreçten önce de tarihi çok güzel başarılar ettiniz, bizleri her daim gururlandırdınız. Artık bir aradayız. Çıtamız çok yüksek. Çok daha büyük başarılara sürdürebilir bir şekilde imza atmak istiyoruz.”

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu