Genel HaberlerManşet

TVF’de Seçim Tarihi Belli Oldu. Akif Başkan aday olacak mı?

Yönetmeliklere göre her dört yılda bir olimpiyat oyunları sonrasında Türkiye’deki tüm  spor federasyonlarının yapmak zorunda olduğu Seçimli Olağan Genel Kurul, hatırlanacağı gibi 2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nın Covd-19 pandemisi sebebiyle yapılamaması sebebiyle önceki seçimin 4. yılının sonunda yapılamamıştı.

2020 Tokyo Olimpiyat Oyunları’nın Ağustos – Eylül 2021 tarihlerinde gerçekleştirilmesi ile federasyonlar için seçim süreci de başlamış oldu.

Türkiye Voleybol Federasyonu’nun Seçimli Genel Kurulu için de geri sayım başladı.

Türkiye’de 2024 Paris Olimpiyat Oyunları sonuna kadar voleybolumuzu yönetecek federasyonun belirleneceği Olağan Genel Kurul, 26 Ekim 2021 Salı günü saat 10.30’da, yeterli çoğunluk sağlamadığı takdirde 27 Ekim 2021 Çarşamba aynı saatte JW Marriot Ankara – Söğütözü’nde bulunan kongre salonunda gerçekleştirilecek.

Başkan Üstündağ, seçimde yeniden aday olacak mı?

Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ’ın Ekim ayındaki seçimde yeniden başkanlığa aday olup olamayacağını, bu akşam Türkiye Spor Yazarları Derneği’nin Levent’teki Genel Merkezi’nde düzenlediği Voleybol Gecesi’nde yapacağı konuşmada açıklaması bekleniyor.

 

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu