Genel HaberlerManşet

TVF’den Antrenörlere Müjde

Türkiye Voleybol Federasyonu, önceki gün kayıtlarının 15 dakikada tamamlandığını duyurduğumuz 2.Kademe Temel Antrenör Yetiştirme Kursu konusunda yaşanan mağduriyetin giderilmesi için önemli bir adım attı.

TVF tarafından yapılan duyuru şöyle:

20-24 Haziran 2021 tarihleri arasında Ankara’da, 2. Kademe Temel Antrenör Yetiştirme Kursunun 2’ncisi açılacaktır.

*Kurs Yeri: Ankara

*Kurs Eğitim Tarih

20-24 Haziran 2021 tarihleri arasında açılacaktır.

20 – 22 Haziran 2021 tarihleri arası uzaktan eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır.)

23 – 24 Haziran 2021 tarihleri arası yüz yüze eğitim (Başvurusu onaylanan tüm antrenörler katılacaktır.)

*Zoom uygulaması üzerinden yapılan uzaktan eğitim derslerin Teorik sınavı 24 Haziran 2021 Perşembe saat 09:30/11:00 da yapılacaktır.

*Uygulama eğitimi sınavı 24 Haziran Perşembe saat 18:00/21:30 da yapılacaktır.

*Başvuru Tarihi: 11 Haziran 2021- Saat: 13:00

*Bitiş Tarihi: 14 Haziran 2021 -Saat: 12:30

*Katılımcı Listesinin İlanı: 16 Haziran 2021

*Katılımcı Sayısı: 100 Kişi

*Başvuru sayısı fazla olduğu durumlarda Voleybol Federasyonu Antrenör Eğitimi Talimatında belirtilen şartları taşıyan kursiyerlere öncelik verilecektir.

(7.Madde’nin 3.fıkrası)

*Kontenjanın dolması halinde ileriki tarihlerde uygulama eğitimi kursları açılmaya devam edecek olup resmi internet sayfamızda duyurusu yayımlanacaktır.

*Katılımcı listesi Türkiye Voleybol Federasyonu Resmi internet sayfasından yayımlanacaktır. Listede ismi bulunmayan kişiler kursa katılmayacaklardır.

*Başvuru Şekli:

*Gençlik ve Spor Bakanlığı Antrenör Temel Eğitimi Sınavında başarılı olan adaylar ve e-devlet spor bilgi sistemi üzerinden BESYO denklik başvurusunu gerçekleştirip, SEADB tarafından onaylanan kişiler uygulama eğitimine başvuru yapma hakkına sahiptir.

Spor Bilgi Sistemi Üzerinden Başvuru Şekli:

*e-devlet Giriş/Gençlik ve Spor Bakanlığı/Spor Bilgi Sistemi/Uygulamaya Git/Spor Elemanı/Antrenör/Kurs/Kişisel bilgiler kısımlarını doldurarak başvurunuzu yapmanız gerekmektedir. Kayıt sırasında girmiş olduğunuz e-posta adreslerinizin doğru olduğundan emin olunuz. Kursa katılma hakkı kazandığınızda tüm bilgilendirme metinleri e-posta adresiniz üzerinden gerçekleştirilecektir. Ödeme ile ilgili referans numarası belirtilmiş olduğunuz e-posta adresinize gönderilecektir. Gelen referans numarasını kontrol ederken gereksiz ya da spam klasörlerinizi de kontrol etmeniz rica olunur.

*Kurs için başvuru evrakları e-devlet kapısı, spor silgi sistemi üzerinden yüklenecektir. Ayrıca Federasyona fiziki olarak göndermenize veya kursun gerçekleşeceği yere getirmenize gerek yoktur.

*Ödeme Bilgisi:

*Temel Eğitimden başarılı olup 2.kademe temel antrenör uygulama eğitimi kursuna katılacaklar için kurs ücreti 750,00 TL

*BESYO denklik başvurusunda bulunup başvurusu onaylanan kişiler için 2.kademe temel antrenör uygulama eğitimi kurs ücreti 200 TL

*Gerekli şartları sağlayan ve katılmaya hak kazanan adaylara ödeme yapmaları için spor bilgi sisteminden gönderilecek olan referans kodu ve TCKN ile Garanti Bankasına (Kurum adı: Spor Federasyonları, Kurumsal Tahsilat Kodu: 3610) olarak en geç 14 Haziran Pazartesi günü mesai bitimine kadar ödeme yapılması gerekmektedir.

IBAN numarasına yatırılan, HAVALE-EFT ödemeleri KABUL EDİLMEYECEKTİR.

Ödeme yöntem bilgisi haber sayfasında bulunan linkte yer almaktadır.

Banka ödemesinin nasıl yapılacağını görüntülemek için tıklayınız.

*Eğitim Programı:

*Covid-19 salgını nedeniyle Uygulama eğitimi içerisinde yer alan derslerin bir bölümü 20-22 Haziran 2021 tarihleri arasında uzaktan eğitim ile gerçekleştirilecektir.

 *Zoom Uygulaması üzerinden gerçekleşecek olan uzaktan eğitim hakkında detaylı bilgi katılmaya hak kazanan kişilere ait liste yayımlandığında, Spor Bilgi Sistemine kayıtlı e-posta adreslerine bilgilendirme metni olarak gönderilecektir. Spor Bilgi Sistemine kayıtlı e-posta adresinizin spam ve gereksiz posta kutularını kontrol etmeyi unutmayın.

*Kursa katılıma hak kazanan kursiyerlerin isim listesi ile ders programı aynı anda web sitemizde yayınlanacaktır.

*23-24 Haziran 2021 tarihlerinde yapılacak uygulama eğitiminin yapılacağı saat ve salon için gerekli bilgi katılımcı listesi yayınlandığında web sayfamızdan yayınlanacaktır.

*Covid-19 salgını ile mücadele kapsamında 23-24 Haziran 2021 tarihlerinde yapılacak uygulama eğitimi katılacak adaylar “En az 3 gün önce yapılmış olmak kaydı ile covid-19 testi” ile kursa katılımı kabul edilecektir. Aksi takdirde kursa alınmayacaklardır.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu