Genel HaberlerManşet

TVF’den Maçın Tüm Kadın Hakemlerine Çiçek

8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Gününe denk gelen AXA Sigorta Kadınlar Kupa Voley Yarı Final maçının hakem atamalarında İstanbul Bölgesinin Kadın Voleybol Hakemlerine görevlendirme yapan TVF Merkez Hakem ve Gözlemci Kurulu, üç senedir yaptığı bu güzel uygulamayı tekrarladı.

Karşılaşmanın öncesinde TVF Sağlık İşlerinden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi  A. Nihan Karaçam Salkaya, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla müsabakada görevli olan Başhakem Ebru Kaya, Yardımcı Hakem Aylin Turnaoğlu, Gözlemci Sakine Tayanç ile Buse Uçaş, Funda Aktaş, Selin Bozkurt, Arzu Özata ve Nurdan Kalkanlı ve her iki takımın kaptanlarına çiçek takdim etti.

VakıfBank sporcuları karşılaşmanın seremonisine ”Kadınlar Günümüz Kutlu Olsun”, Galatasaray HDI Sigorta sporcuları ise “Dünya Kadınlar Gününüz Kutlu Olsun” yazılı pankartla çıktı.

Ayrıca Galatasaray Spor Kulübü, Voleyboldan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Okan Böke de karşılaşmanın Başhakemi, Yardımcı Hakemi ve Gözlemcisi ile takım kaptanlarına çiçek takdim etti.

Daha Fazla Göster

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.