TVF’den Milli Dayanışma Kampanyasına Destek

0
69

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ‘Biz Bize Yeteriz Türkiyem’ dayanışma kampanyasına bir destek de Türkiye Voleybol Federasyonu’ndan geldi.

Türkiye Voleybol Federasyonu’ndan yapılan açıklama şöyle:

Milli Dayanışma Kampanyası’nı Destekliyoruz

Türkiye Voleybol Federasyonu olarak, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın “Biz bize yeteriz Türkiyem” sözleriyle başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’nı tüm gücümüzle destekliyoruz.

Türkiye Voleybol Federasyonu Yönetim Kurulumuz tarafından alınan karar neticesinde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza yardımcı olmak amacıyla gerçekleştirilen kampanyaya, Federasyonumuzun öz kaynaklarından 500.000 TL destekte bulunulmuştur.

Bu vesileyle; dünyayı etkisi altına alan pandemi karşısında bizler için hayatlarını ortaya koyarak özveriyle çalışan tüm sağlık çalışanlarımıza ve kampanyaya destekte bulunan herkese teşekkürlerimizi sunuyor, bu sorunu hep birlikte aşacağımıza yürekten inanıyoruz.

Evde kalmanın hem kendi hem de çevremizdekilerin sağlığı için güvenli olduğunu bir kez daha hatırlatıyor, bu süreçte hep birlikte #EvdeKal diyoruz.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Türkiye Voleybol Federasyonu

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here