Genel HaberlerManşet

TVF’den Yeni Talimat Duyurusu

Türkiye Voleybol Federasyonu, Sporcu Lisans, Vize ve Transfer Talimatı’nda yapılan değişikliği yayınladığı bir duyuru ile ilan etti.
TVF tarafından yapılan duyuru şöyle:

TVF Sporcu Lisans, Vize ve Transfer Talimatı 02.10.2020, TVF Antrenör Eğitim Talimatı 05.10.2020 tarihinde Spor Hizmetleri Genel Müdürlüğü ve Federasyonumuz resmi internet sitelerinde yayımlanarak yürürlüğe girmiştir. Yayım tarihlerinden sonraki iş ve işlemler yeni talimat hükümlerine göre gerçekleştirilecektir.

https://www.tvf.org.tr/_dosyalar/Talimatlar/Antrenor_Egitim/Turkiye_Voleybol_Federasyonu_Antrenor_Egitim_Talimati.pdf

https://www.tvf.org.tr/_dosyalar/Talimatlar/Sporcu_Lisans/Turkiye_Voleybol_Federasyonu_Sporcu_Lisans_Vize_ve_Transfer_Talimati.pdf

TVF Sporcu Lisans, Vize ve Transfer Talimatı’ nın Sultanlar ve Efeler Ligi, 1 ve 2. Liglerdeki vize ve transfer işlemlerini içeren “Deplasmanlı Liglerde Yer alan Sporcularla İlgili Hükümler” başlıklı Dördüncü Bölüm’ ünde yer alan iş ve işlemler, 14.12.2019 tarih ve 30978 sayılı Resmi Gazete’ de yayımlanan Sporcu Lisans, Vize ve Transfer Yönetmeliği’ nin 13. maddesi uyarınca Gençlik ve Spor Bakanlığı’ ndan alınan yetkiye istinaden Federasyonumuzca gerçekleştirilecektir. Talimatın Dördüncü Bölümü’ nde il/ilçe müdürlüklerince yapılacağı belirtilen işlemler Federasyonumuzca yürütülecek, yine il/ilçe müdürlüklerine sunulması gereken belgeler Federasyonumuza sunulacaktır.

Önemle duyurulur.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu