Genel HaberlerManşet

TVF’nin toplantısında PTT’den güzel jest

10 Temmuz 2020 Cuma günü İstanbul Volley Hotel’de gerçekleştirilen Vestel Venus Sultanlar Ligi’nin değerlendirildiği ve 2020-2021 Voleybol Sezonu’na ilişkin görüş ve önerilerin paylaşıldığı değerlendirme toplantısına PTT Spor Kulübü’nün jesti damga vurdu.

Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, TVF Liglerden Sorumlu Asbaşkanı Ahmet Göksu, TVF Asbaşkanı Suat Güler, TVF Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Bahar Mert Üçoklar, TVF Altyapı Eğitim Ve Organizasyonlarından Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ersin Yılmaz, Genel Sekreter Av. Nihal İşçi, TVF Lig İşleri Danışmanı Recep Nurtanış, TVF Ligler ve Teknik İşler Müdürü Orhan Aydın ve kulüp temsilcilerinin katıldığı toplantıda PTT’yi Sultanlar Ligi’nde temsil eden PTT Spor Kulübü, Başnatrenör Mehmet Bedestenlioğlu aracılığı ile gönderdiği pakette Sultanlar Ligindeki tüm antrenörlerin fotoğraflarının bulunduğu posta pullarını hediye etti.
Toplantıya katılanlar, PTT’nin bu jestini çok beğendiler.

PTT Kurumunun 2005 yılından beri gerçekleştirdiği bu hizmette birçok kişi, kurum ve kuruluş tarafından özel pul siparişi verilebiliyor.
Fotoğraf, amblem ve logolar kullanılarak, talep üzerine sevgililer günü, düğün, doğum günü, evlilik yıl dönümü, mezuniyet töreni ile anneler ve babalar günü için kişisel pul bastırma imkanı veren bu hizmet ile ilgili detaylı bilgi almak için tıklayınız.

 

İlgili Makaleler

Bir Cevap Yazın

Başa dön tuşu